ג'ניפר לופז (או ג'יי לו אם אתם מתעקשים), אחת הכוכבות הגדולות בעולם, תגיע לראשונה לישראל במסגרת סיבוב ההופעות הבינלאומי שלה שיוקדש כולו לחגיגות יום הולדתה ה-50 - מה שמבטיח ככל הנראה את אחד המופעים המושקעים ומלאי הלהיטים שנזכה לראות בפארק הירקון בתל אביב.

סיבוב ההופעות IT'S MY PARTY ייפתח רשמית ביולי הקרוב בארה"ב עם 34 (!) מועדים שונים, מתוכם רק חמישה מופעים שיתקיימו מחוץ לגבולות ארה"ב, כאשר המופע הראשון מביניהם צפוי להיות זה בפארק הירקון ב-1.8. אחרי שנים בהם הקהל הישראלי מחכה לרגע בו הדיווה הלטינית תנחת בישראל, הפעם זה קורה סופית, לשמחתם של עשרות אלפי מעריציה בארץ, ומי שאחראי על הגעתה הוא המפיק הבינלאומי מרסל אברם אשר הביא לארץ את ההופעות המצליחות של ג'סטין ביבר (2017) ומאלומה (2018).

ההופעות של ג'יי לו מוכרות וידועות בעולם כהופעות גדולות מהחיים, בעיקר בזכות כמות הלהיטים שהיא יורה בלי הפסקה, ההרכב הבימתי, הבמה הנוצצת, ובעיקר בזכותה - "ג'ני מהבלוק" - מי שכבר למעלה משני עשורים מחזיקה בקריירה מרשימה וקהל עצום מכל העולם שמלווה אותה שנים.

סיבוב ההופעות הקודם של ג'יי לו - DANCE AGAIN WORLD TOUR  - מכר למעלה ממיליון כרטיסים, ההכנסות מסרטיה מסתכמות בכ-3.3 ביליון דולר ברחבי העולם, ובשנה שעברה היא סיימהסדרת הופעות קבועה בלאס וגאס שנמשכה שלוש שנים.

נתוני ההצלחה של לופז מדהימים במיוחד, בטח לקריירה שנמשכת כבר שני עשורים ונמצאת בשיא תהילתה כיום. לופז השפיעה בצורה ניכרת על עולם המוזיקה כבר בתחילת דרכה ורשימת ההישגים שלה היא באמת חסרת תקדים: היא הכוכבת הלטינית הראשונה שהרוויחה למעלה ממילון דולר לסרט; מכירות אלבומיה הגיעו להיקף של למעלה מ-75 מיליון דולרים ברחבי העולם; 16 שירים שלה התמקמו בראש טבלאות המצעדים בארה"ב, וכמובן לא מעט זכיות בשלל פרסי מוזיקה, כולל פרס הישג חיים הראשון שמוענק לאישה לטינית בטקס הבילבורד לשנת 2014.

אגב, ממש בשבוע שעבר יצא הסינגל החדש שלה יחד עם פרנץ' מונטנה - medicine - להיט נהדר שיצטרף לרשימת הלהיטים האימתנית שתבוצע במהלך המופע בישראל - או בקיצור - אנחנו כבר לא יכולים לחכות.

מכירת הכרטיסים תחל היום בשעה 19:00 במשרד הכרטיסים לאן בטלפון 8780* או כאן באתר (מחיר התחלתי לכרטיס צפוי להיות 365 שקלים)