שנתיים אחרי ביקורו האחרון בישראל, ביקור שהשאיר חותם אצל כל חובב רגאטון ומוזיקה לטינית עם תעודת זהות כחולה, חזר אמש ג'יי באלווין להלהיב את הקהל הישראלי בלייב פארק ראשון לציון במסגרת Coca-Cola Wow Festival.

לא מעט עבר באלווין בשנתיים האחרונות מאז שעלה על במת האמפי פארק רעננה, ולצד הפיכתו של הפופ/רגאטון הלטיני לזרם המוביל בכל טבלאות ההשמעה במיינסטרים העולמי, כך גם באלווין הפך בעצמו לאחד האמנים הכי מבוקשים ומושמעים בעולם, ואמש הוא נחת כאן כשהוא בשיא הצלחתו, מספר ימים אחרי שכבש את הבמה המרכזית בפסטיבל הטומרולנד, ורגע לפני המשיך את סיבוב ההופעות שלו בצפון אמריקה.

ג'יי באלווין, סטטיק ובן אל (צילום: לייב ניישן)
ג'יי באלווין, סטטיק ובן אל | צילום: לייב ניישן
ג'יי באלווין, סטטיק ובן אל (צילום: גאיה סעדון)
ג'יי באלווין, סטטיק ובן אל | צילום: גאיה סעדון

12,000 צעירים נלהבים חיכו לו אתמול בלייב פארק, ולקראת חצות הוא עלה על הבמה והעניק מופע צבעוני, שמח, ולטיני כמו שהוא רק הוא יודע לתת. אחרי ליינאפ שכלל את כל הלהיטים שלו מהתקופה האחרונה (כולל, כמובן, I LIKE IT הבלתי נגמר), הוא הזמין לבמה את סטטיק ובן אל לביצוע משותף ל"טודו בום" בגרסתו האנגלית.

הופעתו של באלווין מצטפרת להופעה המוצלחת של אשל אוסונה ממש בשבוע שעבר באותו מקום, ומוכיחה שבכל הקשור לקהל הישראלי - המוזיקה הלטינית עדיין חיה ובועטת וזוכה כאן לחיבוק יוצא דופן. 

_OBJ