שנת 2016 עוד לא נגמרה ולקהל חובבי המוזיקה הלטינית כבר יש למה לחכות לקראת 2017: הבוקר יצאה הבשורה הרשמית על הגעתו של אחד הכוכבים הכי גדולים במוזיקה הלטינית הנוכחית, ניקי ג'אם, להופעה אחת בישראל שתתקיים בהיכל מנורה מבטחים ב-14.3.17.

ניקי ג'אם מחזיק בקריירה ארוכת שנים לצד שורה של להיטי ענק עם מיליוני צפיות לכל אחד מהם, ושיתופי פעולה רבים עם זמרים כמו אנריקה איגלסיאס, דדי יאנקי, להקת מאנה, סיה ועוד. ג'אם יגיע לישראל שלושה ימים לפני שיחגוג את יום הולדתו ה-36 במטרה להפוך את האביב הישראלי לשמח הרבה יותר. את דרכו החל ג'אם בגיל 14 אז התגלה על ידי מפיק אמריקאי ומהר מאוד הקליט את אלבומו הראשון Distinto A Los Demás. למרות שדיסק הבכורה שלו לא זכה להצלחה רבה, מהר מאוד הוא התחבר לדדי יאנקי והרבה בזכותו פרץ את תקרת הזכוכית הלטינית והפך לאמן מוביל בסצינת המוזיקה העולמית.

ג'אם מחזיק בארון כמה פרסי בילאבורד וגרמי לטיני, ושהה עשרות פעמים בראשי מצעדים ברחבי העולם. את פריצתו הגדולה מעבר לקהל חובבי המוזיקה הלטינית עשה ג'אם בשנה שעברה כשחבר לאנריקה איגלסיאס ויחד ביצעו השניים את הלהיט הענק El Perdon. בהמשך השנה יוכיח ג'אם גם את כישורי המשחק שלו כשיככב לצד ויין דיזל בסרט "XXX הילוך גבוה" שצפוי לצאת לאקרנים בינואר 2017.

מי שאחראים על הגעתו של ג'אם לארץ הם חברת ההפקות "ארקנסטון פרודקשנס", ויחד איתו יגיע גם זמר החימום הקבוע שלו Valentino כדי להרים את הקהל והבמה כראוי. כרטיסים למופע ניתן יהיה לרכוש החל מיום ראשון הקרוב בשעה 16:00 דרך משרד הכרטיסים "לאן" והמחירים ינועו בין 290 ל-890 שקלים לכרטיס. בדומה למופעים של אנריקה איגלסיאס ודדי יאנקי שהכרטיסים אליהם אזלו במהרה, גם כאן צפויה הסתערות של קהל חובבי המוזיקה הלטינית בישראל שרק הולך וגדל מיום ליום.

>> לרכישת כרטיסים למופע לחצו כאן

 >> לכל הטורים הקודמים של ויוה לה וידה