פרסום ראשון: לקראת הופעתו הקרובה של עומר אדם בקיץ בפארק הירקון, מסתמן כי אדם עובד בימים אלה על שיתוף פעולה מפתיע ובינלאומי יחד עם זמר הרגאטון הפורטוריקני דון עומר - מחלוצי הרגאטון בעולם ומי שאחראי על אינספור להיטי ענק. 

בפוסט שפורסם לפני מספר שעות (ונמחק כמה שעות לאחר מכן) בחשבון האינסטגרם של רנדי רודריגז, מנהלו של דון עומר ("דנסה קודורו"), נראה כי מתבשל לו כאן שיתוף פעולה ראשון לקראת הופעת הענק של אדם בפארק הירקון ב-18 ביולי יחד עם הזמר הפורטוריקני שנחשב (יחד עם דדי יאנקי) לאחד מאבות הז'אנר הלטיני והפופולרי.

החיבור בין עומר אדם לדון עומר, במידה ויבשיל, לא אמור להפתיע אותנו הישראלים, מכיוון שזו לא תהיה הפעם הראשונה בה דון עומר ישתף פעולה עם יוצר ישראלי.

כזכור, לפני כשנתיים, היה זה המפיק והמעבד הישראלי תמיר צור ("הוזה אותך מולי", "כשאת איתו", "מנגינה", "ערב טוב", "כל החלומות", "כמו בריו" ועוד) שיצר יחד עם דון עומר והזמר מייק סטנלי את השיר Mr Romantic שגם הספיק לככב מאוחר יותר בסרט ההוליוודי "בונז'ור מיאמי"

רנדי (צילום: צילום מסך מתוך חשבון האינסטגרם randy_theagent)
בצילום: הפוסט של מנהלו של דון עומר שכבר הספיק להימחק | צילום: צילום מסך מתוך חשבון האינסטגרם randy_theagent

בין שלל התיוגים שבחר מנהלו של דון עומר לצרף לפוסט, בנוסף על שמות האמנים והמילה תל אביב - פורסם גם ההאשטג temperature# שמרמז ככל הנראה של שמו של שיתוף הפעולה בין שני הענקים האלה.

פנינו למנהלו של דון עומר לקבלת תגובה על הפוסט ועל האפשרות לשיתוף הפעולה בין עומר לדון עומר, אך תגובתו של רודריגז טרם התקבלה.

מנהל יחסי הציבור של עומר אדם, עופר מנחם, סירב להגיב לידיעה.