אחרי אינסוף הסערות סביבה שהטרידו בעיקר אותנו, תושבי ישראל, עם הפוסטים האנטישמיים וכל שאר הנושאים בהo העדיפה להתעסק לאחרונה דואה ליפה, בסוף השבוע האחרון הזמרת הבריטית סוף סוף התמקדה במה שהיא יודעת לעשות הכי טוב: מוזיקה טובה.

ביום שישי האחרון הצטרפה ליפה לסינגל החדש של ג'יי באלווין יחד עם באד באני, וביחד שחררו השלושה את "Un Dia" או "One Day" באנגלית, או "יום אחד" אם תרצו את השם בעברית.  

כמו לא מעט להיטים שכבשו בשנה האחרונה מצעדים ברחבי העולם, גם הפעם מדובר ביציאה מגה "ספנגלישית", שמפגישה את המיטב של שני העולמות - הרגאטון האורבני-לטיני וכל מה שקורה בפופ העולמי היום. בספרדית ואנגלית ביחד, ובקטע של באד באני, הוא גם הרשה לעצמו לקחת דגימה קטנה מאחת מקלאסיקות הרגאטון הגדולות בהיסטוריה; “Sol, Playa y Arena” של אגדת הרגאטון טיטו אל במבינו.

על הפקת השיר החדש (שיצא ביום שישי האחרון) אחראי Tainy, אחד המפיקים הכי מבוקשים ועסוקים היום בסצנה הלטינית אורבנית, שחיכה עם הלהיט הבטוח הזה במגירה במשך שנה וחצי, ואחרי ששלח אותו לבאלווין, זה יצר קשר עם ליפה שהתמוגגה מהציאה המדויקת, וברגע האחרון הוחלט להזמין גם את באד באני, שותפו ליצירה הלא רשמי של באלווין - וביחד אחראים השלושה על שיר שבקלות אמור להשתחל לכל פלייליסט דמוי גלגלצ מסביב לעולם. 

מיותר כנראה לציין ששילוב כוחות כזה, של שלושה מהאמנים הכי לוהטים היום בתעשיית המוזיקה, מיד עשה את שלו, ומאז שיצא לפני יומיים, הקליפ לשיר צבר כבר למעלה מ-15 מיליון צפיות בחשבון היוטיוב של באלווין.

אגב קליפ, מה שהופך את הטריו הזה לגדול עוד יותר הוא למעשה הצלע הרביעית והלא רשמית בסיפור - אורסולה קובררו, "טוקיו", מ"בית הנייר", שבהתאם לימי הקורונה הפכה לכוכבת היחידה בקליפ, וצילמה את כל הקטעים הקליפ לבדה מביתה שבספרד ללא כל צוות הפקה, מאפרים או נערי מים. בקיצור: עידן חדש של מוזיקה בפתח, ואם כבר - אז איזה נחמד לפתוח אותו עם שיר נהדר שכזה.