שנתיים אחרי שכבש את אמפי פארק רעננה והשאיר קהל של אלפים עם טעם של עוד, ג'יי באלווין, אחד האמנים הלטיניים הבולטים והאהובים בעולם, יחזור בקיץ הקרוב לישראל להופעה אחת ויחידה שתיערך באמפי פארק ראשון לציון ב-30.7 במסגרת Coca-Cola Wow Festival.

בשנתיים שעברו מאז ביקורו הקודם, אז הגיע רגע לפני ששחרר את הלהיט העצום MI GENTE יחד עם ביונסה, הספיק באלווין להפוך לאחד השמות הכי לוהטים לא רק בשוק הלטיני, אלא בשוק המוזיקה העולמי כולו עם אינספור להיטים חוצי יבשות, שיתופי פעולה מפתיעים - ובראשם (לפחות מבחינתנו) הגרסה הלטינית לטודו בום יחד עם סטטיק ובן-אל תבורי.

קשה לספור את כמות ההישגים והתארים שבאלווין ליקט בשנים האחרונות מאז שפרץ את גבולות מולדתו קולומביה והפך לשם הלטיני החם ביותר בעולם עם למעלה מעשרות מיליארדי צפיות ביוטיוב וקרוב ל-50 מיליון עוקבים ברשתות החברתיות. באלווין, אם היה ופספסתם, אחראי על כמה מהלהיטים הגדולים ביותר של התקופה האחרונה כמו X (עם ניקי ג'אם), I LiKE iT (עם קארדי בי ובאד באני), Hey Ma (עם קמילה קבז'ו ופיטבול) ועוד רבים אחרים.

כאמור, ביונסה, ג'סטין ביבר, קארדי בי, פיטבול, קמילה קבז'ו, דיוויד גואטה, פארל וויליאמס, ווילי וויליאם, וניקי ג'אם הם רק חלק מהשמות החמים ביותר בתעשיית המוזיקה העולמית איתם שיתף פעולה בשנים האחרונות, ומעבר לכל ההיסטריה הגלובלית סביבו, באלווין מחזיק גם ב-53 פרסים מתוך 164 מועמדויות בטקסים שונים - כולל 3 פרסי הבילבורד הלטיני, 3 פרסי הגראמי הלטיני, 2 פרסי MTV ו-4 פרסי MMA.

בשנה שעברה יצא אלבומו האחרון, "Vibras", שהגיע מהר מאוד למקום הראשון בבילבורד הלטיני ושבר שיא נוסף כשהיה לאלבום הלטיני המושמע ביותר בשנת 2018 - כל זאת 24 השעות לאחר יציאתו בפלטפורמות השמעות הסטרימינג. בקיצור - מדובר באגדה חיה.

על הגעתו לישראל של באלווין אחראית חברת לייב ניישן ישראל (בלוסטון גרופ) בבעלותם של שי מור יוסף וגיא בסר, וההופעה תיערך כאמור במסגרת פרויקט Coca-Cola Wow, בו ייקחו צעירים חלק פעיל במגוון פעילויות שעיקרן עשיית טוב למען הקהילה והחברה, ויתנדבו באמצעות ארגון "רוח טובה" בעשרות עמותות וארגונים ברחבי הארץ.

הפסטיבל הענק יחתום את פרויקט הקיץ של קוקה קולה, וזה המקום לציין כי לא תפתח מכירה רגילה להופעה, ובני הנוער שירצו לחגוג ולרקוד מול באלווין יתנדבו במגוון פעילויות כדי לזכות בכרטיס המיוחל. פרטים נוספים על הפעילויות השונות והדרך להשיג כרטיסים להופעה צפויים להתפרסם בקרוב.