אבי בניון
משיק. אבי בניון | צילום:

אבי בניון מוציא אלבום חדש ושלישי בשם "חלום חדש", ממנו יצאו עד כה השירים "אבא", "דרך לעבור" ו "החיים" ושיר נוסף שייקרא "בשם החופש" צפוי לצאת בקרוב.

באלבום החדש ממשיך אבי בניון (אחיו של עמיר בניון) לעטוף שירים שכתב על אמונה ודרך בשילוש של רוק עם מוזיקה אתנית. הוא התפתח להיות גיטריסט וירטואוז, ועם זאת שומר על עצמאות כלכלית ועובד בשיפוצים אצל אביו.

"אני מרגיש שהאלבום יותר אישי ממה שעשיתי עד היום. זה אני נטו" אומר בניון. "יש באלבום הרבה כלים חיים, והוא פונה יותר לכיוון הרוק היהודי. המופע מרגש מבחינתי אפילו יותר מיציאת האלבום. הרי כבר הוצאתי כמה אלבומים, אבל זה סיבוב ההופעות הארצי הראשון שלי. כמעט כל הנגנים גדלו איתי בבאר שבע, חלקם עוד מילדות. אני מקווה שזה יתורגם גם לאווירה ביתית וסוחפת על הבמה".

הופעת השקה חגיגית

אבי בניון ישיק את האלבום בהופעה חגיגית שתתקיים במועדון צוותא בתל אביב ביום רביעי 5 בינואר 2011. הופעה זו תפתח סיבוב הופעות חדש אליו יוצא בניון בעקבות האלבום, שיראה אור בהפצת "Nmc-יונייטד". בהופעות יבצע שירים בולטים מצמד אלבומיו הקודמים "לא אוותר" (2003) ו"אברהם" (2007), שנמכרו באלפי עותקים. ביניהם: "יהודה", "קצרה וארוכה", "כל נשימה", "שבר גדול", ועוד.

רוצים לזכות בכרטיס זוגי למופע? כנסו לקישור, ענו על שלוש השאלות, מלאו את הפרטים האישיים במלואם, נמקו מדוע דווקא לכם מגיע לזכות בכרטיס, ואולי תזכו.

כרטיסים זוגיים לאבי בניון במופע השקה

לתקנון המבצע

*האלבום "חלום חדש", ניתן למכירה מוקדמת ומוזלת עוד לפני צאתו לחנויות, באמצעות נבל עשור, בטלפון 08-6105559.

>> נסו לזכות גם בכרטיסים למופע של הראל מויאל בזאפה תל אביב