אייל גולן ושלומי שבת, שניים מאמנים המבוקשים ביותר להופעות פרטיות, החליטו להפסיק להופיע באירועים. "כבר כמה חודשים ששלומי שבת נתן הוראה לא לקבל אירועים פרטיים", מספר מפיק אירועים בכיר. "אייל ובני חשבו על זה המון ועכשיו זה סופי - אייל לא יופיע בחתונות", מספר אותו גורם.

הסיבה של שניהם היא עומס, עייפות וריבוי מופעים גדולים וקופות שמכניסות כפי שניים מאירוע רגיל. עוד מספרת מפיקה בכירה בתעשייה: "קשה לצפות משלומי, שהוא מולטי טאלנט - מנטור בטלוויזיה, ממלא קיסריה, מופיע בלי הפסקה במופעי חברה, שיעמוד על במת חתונה ואיזה שיכור יפול עליו. לשלומי קשה עםהדברים האלה וזה כבר קטן עליו".

ומה לגבי אייל גולן?

"אותו הדבר. אייל ממלא שלוש פעמים בחודש מופע כרטיסים סולד אאוט, שלומי סוגר סדרת הופעות חורף קיץ סולד אאוט ושניהם מהמבוקשים באירועי וועדים".

בואי לא נהיה תמימים, חתונות זה הרבה כסף והרבה מזומנים.

"את שלהם הם עשו, והם יושבים טוב מאוד".

אמרגן בכיר מהתעשייה נתן את הזווית שלו לתופעה: "אייל ושלומי נמצאים כל אחד בשלו, עסוקים בליצור מוזיקה וליהנות ממנה. בלי שום קשר הם כוכבי על ופתאום בא להם איזה עבריין שיכור ומאיים עליהם שלא ירדו מהבמה עד שיקדיש שיר לחצי אולם, ונמאס להם".

בני פרץ בשם אייל גולן: "בשנה האחרונה, בגלל כל ההשקעה באלבום הכפול, אייל מוצא את עצמו בלי זמן לתת למשפחתו, עם המון הופעות של וועדים, מכירת כרטיסים, והוא לא מוצא זמן לעצמו. אז הוא החליט לקחת פסק זמן לתקופה בלתי מוגבלת אחרי קריירה גדולה ומפוארת כמו של אייל, אתה לא יכול לקבל החלטות על פי רווחים".

בני מנשה בשם שלומי שבת: "בשל ריבוי המופעים הגדולים, דה ווייס והאלבום שיצא בראש השנה החלטנו לקחת פסק זמן מהאירועים הפרטיים".

שלומי שבת
שלומי שבת. יקדיש לכם מרחוק | צילום: יניר סלע, יחסי ציבור

#underarmour  @leonycstyle

A post shared by lior kakon (@lior_kakon) on

★ הדיווה מהקבוצה של שלומי שבת בדה ווייס, ליאור קקון, החליטה לא לחכות ונכנסה לאולפן הקלטות לעבוד על שני שירים שאבא שלה, זמר הברים נדב קקון, כתב לה ולשגיב כהן. בין הכותבים שקקון פנתה אליהם שיקחו חלק באלבום הם רותם כהן, אליעד נחום וטל שגב. אבא נדב מספר: "יש כמה הצעות מעניינות אך עדיין שום דבר לא רשמי ואנחנו גם לא ממהרים לשום מקום ופתוחים להצעות מעניינות. בינתיים ליאור מקבלת מלא אהבה ופרגון מהמעריצים".

★ אפרופו רותם כהן, לאחר שאחותו של כהן לקחה לידיה את ניהולו של רותם, השבוע חתם כהן עם משרד יחסי הציבור זיו תקשורת.

Love yourself in order to love the other

A post shared by איתי לוי  itay Levi (@itaylevi7) on

★ איתי לוי החליט לקעקע שוב את גופו והפעם לקח את הפסוק מפרשת ויקרא "ואהבת לרעך כמוך", שיצטרף לארבעת הקעקועים שחקוקים על גופו.

איתי, מה המשמעות של הפסוק מבחינתך?

"ככל שאני נוגע ביותר אנשים בחוץ אני מבין כמה בין אדם לחברו חשוב וערך עליון לחיינו, ולא משנה לאן אנסוק תמיד ארצה לזכור להתייחס לכולם בגובה העניים".

חמישה קעקועים?

"כן, יש לי ביד שמאל 2 קעקועים שנושאים את האות הראשונה של אימי היקרה R שמחובר אליו קו של החיים ומיד אחריו יש לב, מעליו יש קעקוע שאומר mom love hope, בסך הכל 5".

זה לא סותר את התורה שאוסרת לקעקע את הגוף?

"התורה אומרת 'קחו עמכם דברים ושובו אל השם ומה שלא לשמה בא לשמה'. זה בא מהמקום הכי נקי אולי זה ישמע קצת הזוי אבל לפעמים האיסור מביא אותך למותר והמותר מביא אותך לאיסור אז אשרי תמימי דרך".

★ שרית חדד, לידיעתך - בזמן שאת מטפחת את הבטן ההריונית, עדן בן זקן על גג העולם ולאחר שסגרה בכורה בקיסריה, אזלו הכרטיסים תוך שלושה שבועות ומנהלה לירון פרנקו החליט להרים מופע נוסף באמפי הרומי הנכסף ב-1 ביולי.