עלמה זהר השיקה את הקריירה המוזיקלית שלה לפני כשנה וחצי, עם שירים כמו "עם הגב", "אגו טריפ" ו"שיר אהבה אינדיאני", שהפכו ללהיטים גדולים והובילו להוצאת אלבום הבכורה "דברי".

האלבום, ששילב קול נשי ייחודי, שירה ופשטות יומיומית, עם רוק, פולק, רגאיי, מוזיקת עולם ובלדות, נחשב לציון דרך מיוחד במוזיקה הישראלית החדשה.

בעקבות הצלחת האלבום יצאה זהר לסיבוב הופעות ברחבי הארץ, שנמשך עד היום. במופע היא מבצעת את כל הלהיטים מאלבום הבכורה לצד תוספות מיוחדות.

הביקורות פרגנו

המופע זכה עד כה לביקורות מפרגנות, כמו זו למשל: "ערבוב מקורי של אלמנטים מוזיקליים ותוכניים, והגשתם באופן הרמוני וסוחף, מסתמנים ככישרון המרכזי של זהר...

...שיא המופע התגלם בשיר מחאה חדש שכתבה והלחינה על המציאות באפריקה, שמילותיו חריפות ומתמצות בפזמון: 'שמור עלינו ריבונו של עולם / שלא נזדקק אף פעם לרחמי האדם'. הוא נכתב בהשראת פעילותה במחנות באפריקה ובקרב פליטים שהגיעו משם לישראל. השיר מערבב מקצב מארש לתוך בלדת רוק, ומוליד ז'אנר מוזיקלי חדש שאפשר, בשל תוכנו, לכנותו בשם "מארש שלום".

ביום רביעי 2 בדצמבר תופיע עלמה זהר במועדון הזאפה בתל אביב, ולכם יש הזדמנות לזכות בהזמנה זוגית למופע. היכנסו ללינק שלמטה, ענו על החידון הקצר בן ארבע השאלות ואולי תזכו.

לחידון עלמה זהר לקראת המופע בזאפה ת"א

 

אין מערכת mako אחראית לקיום המופע או לחלוקת הכרטיסים בפועל