אלון לוטרינגר (צילום: עמית ישראלי)
אלון לוטרינגר | צילום: עמית ישראלי

המוזיקאי, הזמר והיוצר אלון לוטרינגר מוציא את אלבום הבכורה "ביער של טורקיז אפור", אותו כתב, הלחין, הפיק מוזיקלית, ניגן בכל הכלים ואף שימש טכנאי הקלטות ומיקסים. האלבום בן 12 השירים נוצר במשך שבע השנים האחרונות, בעקבות פרידתו של לוטרינגר מאמו שהלכה לעולמה. כחובב כלי נגינה מיוחדים ו"משוגע" לסאונד הוא רכש מיקרופונים ברחבי העולם, הטיס מגבר גיטרה במיוחד מסן פרנסיסקו והקליט גם פסנתר בן 104 שנמצא במרתף ישן בהרצליה.

התוצאה היא אחת מהיצירות האישיות היפות שיצאו כאן לאחרונה, עם טעימות מרוק, בלוז, ג'אז, פולק ובלדות שלא מרפות. לוטרינגר מראה כאן שהוא יוצר עם עומק, מוזיקאי יצירתי ואמן מקורי ומגוון. את האלבום ישיק ב-4 באפריל ב"תמונע" בתל אביב, ויארח את דאנה איבגי.

אלון לוטרינגר עד כה

בגיל 16 הקליט אלון לוטרינגר עם מתי כספי דואט ל"ילד אסור ילד מותר", שנכלל באלבום הדואטים של כספי. בהמשך הפיק מוזיקלית את האלבום "בללי, רביץ, רביקוביץ'" יחד עם אבי בללי עצמו ורועי ירקוני, והפיק מוזיקלית יחד עם עופר מאירי את אלבום הבכורה של רוני אלטר. כמו כן הלחין לוטרינגר מוזיקה להצגות "המדריך לחיים הטובים", "פלונטר" (תאטרון הקאמרי), ו"כישוף". הוא גם הלחין את פסקול הסדרה "האמת העירומה" של אורי ברבש בערוץ 10 ואת פסקול הסרט "סרוגייט".

אין תמונה
אלון לוטרינגר - עטיפת אלבום הבכורה "ביער של טורקיז אפור"

"כל השערים"

"ערב"

"הטעם מר"

"תן לי לעזוב"

"יער נורווגי"

"שאג על העיר"

"אלף דברים"

"אתרכך באבל"

"רק לא עוד עם עצמי"

"אבוא לבד"

"סוף היום"

"האינסוף קם"

>> אייזק בראל וטל לוי - "דואט תל אביב"