ביונסה זייפה את ההריון שלה

ההריון של ביונסה ב-2011 עם בתה בלו אייבי הוליד לא מעט תאוריות קונספירציה לפיהן הכוכבת עובדת על כולנו, וההריון מזויף. כשהזמרת התארחה בתוכנית אוסטרלית, הבטן ההריונית שלה נראתה מוזר לרגע מה שגרם לרבים לטעון שהיא לובשת מעין תחפושת הריון בעוד אם פונדקאית אחרת באמת נושאת ברחמה את התינוקת שלה ושל ג'יי זי. כל מיני נשים ברשת טענו גם שאין סיכוי שאישה בהריון תתיישב בצורה כזאת. על השמועות האלו הגיבה ביונסה עצמה כך: "זה היה בד שהתקפל - האם בד לא מתקפל לפעמים? אלוהים, כל כך טיפשי".

בסרט הדוקומנטרי שפרסמה שנתיים אחרי הלידה, "Life is but a Dream", ביונסה הציגה סרטונים ביתיים מתקופת ההריון וגם הגיבה ישירות לשמועה: "זו למעשה השמועה הכי מגוחכת שהייתה עלי. אבל יש הרבה אנשים שמאמינים לשמועה הזאת וזה משוגע. אני מניחה שיש כמה סלבריטאים משוגעים בעולם, אז יש לנו מוניטין גרוע, אבל לחשוב שאני אהיה כל כך חלולה. אני מכבדת אמהות, ונשים כל כך… יש דברים שלא צריך לצחוק עליהם".

ליידי גאגא היא אינטרסקס

שוב, משהו במראה של זמרת שנראה קצת מוזר יוצא מפרופורציות והופך לתאוריה של ממש. במקרה הזה מדובר בהופעה של ליידי גאגא ב-2009, בה לרגע אחד היה נראה שהזמרת מסתירה באזור המפשעה שלה קצת יותר ממה שהיינו מצפים למצוא שם. למעשה, הטענות ברשת לא אמרו שגאגא היא גבר, אלא הלכו רחוק יותר ואמרו שהיא אינטרסקס - כלומר, יש לה את שני האיברים, וגינה ופין.

למזלה, ליידי גאגא לא לקחה את השמועה הזאת יותר מדיי ברצינות והתבדחה עליה. היא אמרה שכמובן שאין לה איבר מין זכרי ושהשמועות האלו פגעו ברגשות הוגינה שלה. אבל כמובן שהכחשה זה לא מספיק, ומאז אותם ימים היא הופיעה והצטלמה בעירום מספיק פעמים כדי להסיר כל ספק סביב מה שקורה בין רגליה.

של טיילור סוויפט נכתב על הארי סטיילס “I Knew You Were Trouble”

אי אפשר לקחת מטיילור סוויפט את הגאונות שלה ביחסי ציבור. היא בהחלט יודעת לנצל את השמועות סביבה ואת הרכילות על חיי האהבה שלה לטובתה ולטובת קידום המוזיקה שלה. במקרה הזה, טיילור הופיעה בטקס פרסי הבריט עם השיר הזה מיד לאחר הפרידה שלה מכוכב וואן דיירקשן הארי סטיילס, כשהוא היה בקהל. כמובן שכולם הניחו שהשיר נכתב עליו ושהיא שרה את זה ישירות אליו.

אבל למרות שהתזמון של שחרור השיר הגיע במדויק לאחר הפרידה בין השניים, טיילור כתבה והקליטה את השיר לפחות שנה קודם, הרבה לפני שהיא אפילו התחילה לצאת עם הארי. אז למרות שהיא מייחסת את השיר לפרידה איתו, וכך גם המעריצים שלה, הוא בוודאות לא נכתב על הארי במקור. האמת, הוא יכול להתאים להרבה אקסים לפני הארי וגם אחריו.

ג'ק ומג ווייט אחים

בניגוד למיתוסים אחרים ברשימה, על המיתוס השקרי הזה אחראי דווקא ג'ק ווייט. בתחילת ימיהם של הווייט סטרייפס, ג'ק היה מספר בראיונות שהוא ומג אחים, מה שלא היה נכון - שלמעשה, באותם ימים הם ג'ק ומג היו זוג נשוי (ולאחר מכן התגרשו).

שנים מאוחר יותר הוא הסביר ששיקר לגבי הקשר ביניהם בראיונות כי חשש שהעובדה שהם זוג תשפיע על האופן שבו הקהל מקבל את המוזיקה שלהם, ויתמקדו במערכת היחסים ביניהם יותר מאשר מבמוזיקה שהם עושים. הסיבה שיש להם את אותו השם היא שג'ק לקח את שם משפחה של מג והשאיר אותו גם אחרי הגירושים.

מרילין מנסון הסיר חלק מצלעותיו כדי שיוכל לבצע בעצמו מין אוראלי

זו אחת מאותן השמועות שרצו חזק בסוף שנות התשעים ומשום מה כולם פשוט קיבלו אותן כמו שהן ולא הטילו בהן ספק. ובמקרה של מרילין מנסון זה גם לא נשמע כמו סיפור כל כך מופרך - הרוקיסט היה ידוע בהתנהגות הקיצונית שלו, כך שלעבור הליכים רפואיים קשים רק כדי שתוכל לרדת לעצמך לא נשמע כל כך לא סביר במקרה שלו.

אבל בחייכם - זה לא נכון. כשהוא נשאל על הנושא בתוכנית אירוח גרמנית הוא הגיב בקוליות וענה: "התארסתי, אז אני לא צריך לעשות את זה". ובכל אופן, גם אם הוא לא היה מגיב, מסתבר שגם ככה זה אפשרי והצלעות הן לא מה שמונע מאדם להגיע אל איבר המין של עצמו.

פול מקרטני מת ב-1966 והוחלף על ידי כפיל

מדובר בתאוריית קונספירצייה שמסתובבת בעולם כבר שנים רבות, לפיה פול מקרטני מת בתאונת לרבים וכביכול יש לכך רמזים רבים במוזיקה של הביטלס. לאחרונה השמועה הזאת קמה לתחייה מחדש כשאתר חדשות סאטירי החליט להשתעשע עם השמועה הבסורדית ולקיים ראיון פיקטיבי עם רינגו סטאר, מתופף הביטלס.

האתר הסאטירי פרסם בהומור ציטוט לא אמיתי של רינגו, בו הוא כביכול אומר: "כשפול מת, כולנו נכנסו לפאניקה. לא ידענו מה לעשות, והמנהל שלנו הציע שנשכור את בילי שירס כפתרון זמני. זה היה אמור להיות רק לשבוע או שבועיים, אבל הזמן עבר ונראה שאף אחד לא שם לב, אז המשכנו עם זה. הסתבר שבילי הוא מוזיקאי די טוב והופיע כמעט יותר טוב מפול. הבעיה היחידה הייתה שהוא לא הסתדר עם ג'ון, בכלל".

אבל כמו שכולנו יודעים, האינטרנט הוא מקום מועד לפורענות וטעויות ואתרי חדשות רבים הביאו את הציטוט הזה והתייחסו אליו כאל ציטוט מראיון אמיתי עם רינגו. כמובן שרינגו מעולם לא אמר את הדברים האלו ופול מקרטני שיש לנו בעולם, זה שמופיע בטירוף גם עכשיו כשהוא כבר בן 74, זה פול מקרטני המקורי. וזה מדהים, אז למה להציק?