עדי אולמנסקי

מוזיקאית, מפיקה ויוצרת. אולמנסקי עברה דרך ארוכה מאז האודישן ב"כוכב נולד", דרך ההרכב לורנה B ועד הפיכתה לאחת היוצרות האלקטרוניות המדוברות והמצליחות של השנים האחרונות. בשבועות הקרובים היא צפויה להשיק אי.פי חדש שלפי כל הטפטופים לא דומה לשום דבר שעשתה קודם לכן. 

סטלה גוט

סטלה גוט לא נחה לרגע: כשהיא לא מנגנת כחצי הצמד Bill and Murray (שמשיק בימים אלו אלבום בכורה) או מתקלטת, היא מטפחת קריירת סולו, שבמסגרתה הוציאה השנה את אלבום הבכורה, "Wounded Ladies", שזכה להרבה מאוד הערכה. 

נגה ארז

אחרי שהספיקה לעבוד עם שלומי שבן ועמית ארז בלהקת The Secret Sea, נגה ארז יוצאת לדרך עצמאית עם אלבום בכורה מלהיב שנמצא כרגע בתהליכי עבודה מתקדמים.

לארה סנואו

אחת היוצרות המבטיחות של העת האחרונה. לארה סנואו היא ואלרי שרמן, שהוציאה השנה את האי.פי האנרגטי “We Are Animals“ בהפקתו של Safra. בימים אלו היא עובדת על אלבום בכורה עצמאי.

זוהרה

אחת מתגליות השנה באינדי האלקטרוני. היא הספיקה להוציא סינגל אנטי-מלחמתי בזמן מבצע "עמוד ענן" ("Soldier"), לחמם את בן פרוסט ופרפיום ג'יניוס בהופעותיהם בארץ ולצאת למסע הופעות מקומי. בקרוב היא מוציאה את אלבום הבכורה שלה, אותו הקליטה באולפן ביתי בהפקה משותפת עם יחזקאל רז.

לי טריפון

את לי טריפון הכרנו בתור הסולנית המכשפת של להקת אטליז. מאז היא הספיקה להפיק (האי.פי של רוני ודנאי) וליצור בפרויקטים עצמאיים, ובהם Kokoro ("הלב של הדברים" ביפנית) שהופק על ידי דן פרבר. בימים אלו היא עובדת על אי.פי חדש בשיתוף המפיקים אריאל לוינסון (another MP) ורועי אביטל (Garden City Movement).

ענבל רוסו

ענבר רוסו היא אחת מהדיג'ייז העסוקות והמצליחות בסצינה המקומית. בחודשים הקרובים היא תנגן בפסטיבל Woodstock בוונציה, במסיבת Sun-Set בקמאו ובפסטיבל Room 609 של שירזי ורשת פטאל, ובמקביל עובדת על אי.פי חדש יחד עם גיא דהן.

חן יאני 

חן יאני היא מוזיקאית, שחקנית ודוגמנית. לאחר שהחלה את דרכה בעולם המוזיקה בהרכב "המחשפות" היא פנתה לעולם האלקטרוני ובימים אלו היא מופיעה עם אביעד סינמנס, חצי הצמד JOOVE.

 

מכללת BPM, המכללה של תעשיית המוזיקה, שמה לה למטרה לקדם נשים בתעשיית המוזיקה האלקטרונית. בין השאר המכללה שיתפה פעולה בפרויקט SHE J עם דנה וענת. חן יאני, ואלרי סנואו וענבר רוסו הן בוגרות הקורסים והמסלולים השונים של מכללת BPM. עדי אולמנסקי היא חלק מצוות המרצים של המכללה.