אגרוף

איימי ווינהאוס ביצעה את "Rehab" בפסטיבל גלסטונברי 2008. מסורה להרגליה הרעים ומחוקה מחומר, ירדה ווינהאוס לבמה והשאירה סימני יד קמוצה על פניו של מעריץ. אותו קורבן אמר בראיון ל-BBC שמדובר במקרה של טעות בזיהוי, וש"כולם יכולים להגיד שהם נפגעו מאיימי ווינהאוס".

חבטה

המפיק והראפר פיטבול נקטע שוב ושוב במהלך מופע שהתקיים בשנת 2009, כשמעריץ משונה השליך כסף (מזומן!) לבמה. לאחר שפיטבול הזהיר את איש המוזמנים וזה לא הפסיק, הוא העלה אותו לבמה לטובת שיימינג וחבטה נאה (1:00). 

גיטרה במקום חרב

שנת 1981, בזמן ביצוע אנרגטי ל"Satisfaction", קית' ריצ'רדס לא מהסס ומשתמש בגיטרה שלו ככלי נשק, כשפולש עולה לבמה והאקט לא מוצא חן בעיני חבר הרולינג סטונז. לטלקסטר החשמלית של קית' זה לא שינה הרבה, והיא המשיכה לנגן גם אחרי הפיק של הערב.

WWF

להקת טול הגיעה מוכנה לכל מסתנן, וכשעלה לבמה אוהד נלהב, הסולן מיינארד ג'יימס קינן גרם לו לשלם על הסיכון שלקח. חוץ מטבעת חנק, השלכה לרצפה - הוא גם המשיך לשיר את "Pushit" ברוגע יחסי (2:40).

צלילה ומכות

במהלך מופע שהתרחש ב-1991 בסנט לואיס, סולן גאנז אנד רוזס אקסל רוז, ניסה למנוע מאדם בשורה הראשונה לצלמו. כשהבין שכוחות הביטחון לא נחלצים לעזרתו, אקסל צלל לבמה ולקח את המצלמה מידיו של המעריץ. זה נגמר ב"הודות לביטחון הצולע, אני הולך הביתה" וניפוץ המיקרופון על הבמה. הקהל הלהוט המשיך את גלי האלימות, והסיפור כולו נגמר עם לא פחות מ-60 פצועים. 

הריגה 

במאי 2010, בזמן הופעה בפראג, מעריץ של לאמב אוף גאד הצליח להגיע לבמה. סולן הלהקה, רנדי בליית', דחף והשליך אותו חזרה לקהל. כתוצאה מהתגובה של בליית', האיש נפגע מאחד המחסומים שהוקמו מתחת לבמה ומת. שנתיים לאחר המקרה הטרגי, בליית' נעצר בצ'כיה ונכלא לחודש ימים. בשנת 2013, בסיום המשפט, זוכה מכל אשמה בגין הריגה ואמר "אני אדם חופשי".