אינני מהמר גדול, אבל אני מוכן לשים איזו אלפייה על זה שנטע ברזילי לא ישנה הלילה. ככה זה כשבשש בבוקר יוצא השיר הכי מצופה במדינה, וזה על הכתפיים שלך. נכון, נטע כבר הראתה שהיא מצליחה לעמוד בלחץ גדול כשהביאה את הניצחון בליסבון, אבל הפעם מדובר בלחץ מסוג אחר. היא כבר לא האנדרדוג שצריך להוכיח את עצמו, אלא האלופה שצריכה להוכיח שהיא לא פלא חד פעמי. כמעט שנה של המתנה מאז ש"TOY" קורקר לאוויר העולם (והצליח באופן חסר תקדים אפילו ביחס לשיר זוכה אירוויזיון) הגיע הסינגל השני של נטע ברזילי, "Bassa Sababa".

בימים הקרובים בטח תיתקלו בהמוני פוסטים, כתבות וטוקבקים שממהרים לקבוע שמדובר בשיר נורא ומזוויע ומה זה כל הצעקות האלה והנה היא הרסה את ההזדמנות שנתנו לה, כפוית טובה. מוזמנים להציץ כאן למטה, בטח כבר הצטברו כמה כאלו. אל תתנו לשצף התגובות הכמעט אוטומטי הזה להטעות אתכם – "באסה סבבה" הוא הדבר הכי נכון שנטע והצוות שסביבה יכל להוציא אחרי טוי, שגם זכה לתגובות שכאלה מאנשים שהיום כבר מכירים את טעמו המר של הכובע שלהם. היו סבלניים, צריך כמה רגעים כדי לספוג את העומס החושי שהוא נטע ברזילי.

בדומה לשיר זוכה האירוויזיון, גם "באסה סבבה" הוא שיר פופ ביזארי ומעולה ששואב השראה מאלקטרו-דאנס ונועד להרים את כולם לרחבה, אבל בחוכמה רבה המוחות שמאחורי השיר (נטע, סתיו בגר שכתב גם את "Toy" ואבשלום אריאל שעבד עם נטע עוד לפני שפרצה) הוסיפו כמה אלמנטים חדשים למיקס. לצד סינתיסייזרים ים תיכוניים הטון השולט הוא המקצב האפריקאי שבליבו, שמתפרץ לשיר אחרי ברייק אקאפלה ונחתך רק לפרקים במהלך הבתים הקצרים. ליבו של השיר הוא פזמון עמוס בצלילים ודרופ איימתני ומדבק בסגנון DJ Snake. זה מרגיש עדכני ומקורי בו זמנית, ולגמרי מצליח להבליט את הצבעים יוצאי הדופן של נטע, ממש כפי שטוי הצליח.

אין ספק בנוגע למטרותיו של "באסה סבבה" – נראה שבשלב הזה בקריירה שלה, נטע מעוניינת לכבוש את הקהל הבינלאומי יותר מאת הישראלי. למעשה, שם השיר הוא הדבר היחיד שמרמז למקורותיה של נטע, ועכשיו כשהיא כבר לא מחויבת לייצג את ישראל היא מוותרת על סלנג נוסף בעברית ושרה באנגלית בלבד (עם קצת ג'יבריש, כי המותג מחייב). הטקסט עצמו פשוט וישיר, גם כאן כמיטב המסורת של טוי, כולל מסר פמיניסטי לייט והתייחסות קלה לדימוי גוף ("I love my thicker figure"). שום דבר שאי אפשר לצעוק בפה מלא במועדון בלב אירופה. אמנם לא תהיה לו את הדחיפה הבינלאומית של האירוויזיון, אבל עם קליפ שעל פי ההערכות עלה מיליון דולר (ונראה מיליון דולר) ואווירת החגיגה המרקידה שלו, יש סיכוי לא רע שהוא יגיע עד לשם.

קשה לעמוד מול ציפיות שכאלה, רק תשאלו את נינט. עכשיו דמיינו איזה ציפיות היו אם נינט היתה זוכה באירוויזיון מיד אחרי כוכב נולד. יא אלוהים, אין ספק שנטע לא ישנה בלילה, ובטח לא תישן גם בימים הקרובים. אבל בקרוב מאוד, אחרי שגל התגובות המידיות ישקע, היא תוכל להיות רגועה יותר. הסינגל השני שלה משחק על כל החוזקות שהציגה עד כה – הקול הענק, האווירה המשחקית, אסתטיקת מסטיק והפאן שנידף מכל תו. אפילו יש חיה חדשה. כל כך הרבה אלמנטים מוזיקלים וויזואלים נזרקים לתוך "באסה סבבה", אבל איכשהו הכל מתחבר סביב נטע עצמה ודמותה המאוד מאופיינת, בטח ביחס לאמנית שהוציא רק שני שירים. סבבה. דווקא לגמרי סבבה.