★ לפני מספר ימים נודע לנו שמשה פרץ הגיע לבדיקת התאמה לעבודות שירות בשב״ס, ולפי גורמים בכירים, נמסר לנו כי חוות הדעת על פרץ היא חיובית וההמלצה היא שירצה עבודות שרות ולא יכנס לכלא, וזאת בניגוד להתעקשות הפרקליטות להטיל על פרץ עונש מאסר של שנתיים, בדומה להחלטה שקיבלו על עונשו של קובי פרץ. ״משה הגיע לשיחה בשב״ס והם הבינו שמדובר בבן אדם טוב שעשה טעות כשהיה ילד צעיר, והם הולכים כנראה לתת המלצה לעבודות שירות״, מספר גורם בכיר במערכת המשפט. עוד הוסיף, ״הם רצו לרכב על ההחלטה בנושא קובי פרץ והשופט לא ראה לנכון ובצדק״. המשפט יתקיים בעוד חודש, ממשה פרץ לא היה ניתן לקבל תגובה.

אחרי שכיכבו בכל מצעדי השנה, נראה שגם תשע״ז הולכת להיות של בן אל וסטטיק. בישראל היום פורסם שקשת נמצאת במגעים עם מנהלם של השניים להצטרף לצוות השופטים של ״הכוכב הבא לאירוויזיון״. מקורב לשניים סיפר: ״המנהל שלהם, אורון חלפון, נמצא במשא ומתן עם קשת והעניין שהם מאוד רוצים להצטרף לצוות השופטים, רק הלו״ז הצפוף שלהם מתנגש עם ההופעות וזה יוצר בעיה״. משה זיו, מנהל היח״צ, בשם השניים: ״אין תגובה״.

שלומי שבת החליט שאת ראש השנה הוא יבלה עם המשפחה, ולקח איתו את גרושתו חני, הילדים אביהו ומנור, ולראשונה את הנכדה הבכורה אריאל, לאיטליה. אייל גולן, לעומת זאת, החליט שאת ראש השנה הוא חוגג באומן ובלי רוסלנה, שנה שניה ברציפות.

בחודש האחרון רון שובל השתטח בלא פחות מעשרה קברי צדיקים בין קבר רחל לשמואל הנביא, בר יוחאי. הוא גם לא שכח לבקר בכותל.

רון שובל, חוזר בתשובה?

״אני תמיד בתשובה, ואני תמיד הייתי אדם מאמין, ואם יש לי את הזכות להיות בקברי צדיקים אז אני עושה את זה. בנוסף אחותי לא מרגישה טוב ואני מתפלל עליה. זאת זכות להתקרב להשם״.

מתי נשמע שיר חדש?

״הלהיט ׳הלילה צעיר׳ עדיין עובד חזק. נחכה חודשיים שלושה ואז נוציא את השיר הבא. אם כבר אנחנו מדברים אז תאחל ממני לעם ישראל שנה טובה ומלאה בבריאות״.

אבי כאכון מגיש את התכנית "מתוקים" בכל יום שישי בשעה 9:00 בערוץ 24