בימים אלו ממש חזרו חברי הקולקטיב מהודו, מסיבוב הופעות קצר ומלא הרפתקאות בין פסטיבלי סטודנטים הודים. במהלך המסע חברי הלהקה הסתובבו עם מצלמה ותיעדו את החוויה המיוחדת. צפו בוידאו, בבלעדי ל-mako מוזיקה:

עם כוחות מחודשים הם יקיימו שתי הופעות חגיגיות כאן, שיהיו גם האחרונות של יוסי מזרחי כחלק מההרכב. לאור הביקוש, ישחזרו בהן את מופע המקלדות מפסטיבל הפסנתר האחרון, עיבודים מיוחדים והפתעות. 26.11 בזאפה ירושלים, 27.11 בזאפה ת"א.

מי שחשש לפירוק הקולקטיב יכול להפסיק לדאוג: הקולקטיב מתחילים לעבוד על אלבום חדש שיוקלט ב-2016 בהפקתו של ג'קיר קינג, מפיק העל האמריקאי. קינג אחראי לאלבומים של אמנים כמו קינגס אוף ליאון, טום וייטס, נורה ג'ונס, אוף מונסטרס אנד מאן ועוד רבים אחרים. חברי הקולקטיב יטוסו לארה"ב וישהו למשך תקופה בנאשוויל על מנת להקליט באולפנים שם את האלבום.

עוד ב-mako מוזיקה:

לאחרונה הקולקטיב הודיעו שיוסי מזרחי יעזוב בקרוב את הלהקה, כדי שיוכל להתרכז בקריירת הסולו ולעבוד עם אשתו נינט. בהודעה שמסרו לתקשורת, חברי הלהקה כתבו בפרגון: "יוסי הוא אחינו הקטן והיקר, עם נפש למודת ניסיון מעין היה גלגול מוזיקלי של בודהה, שהגיע היישר מן התיכון אל תוך כיסא הניווט של רכבת ההרים שלנו. זהו לא צעד קל עבור כולנו, אבל הוא כזה שנעשה בחיוך ענק והמון אהבה והערכה". 

נינט טייב ויוסי מזרחי  (צילום: ברק פכטר)
יוסי מזרחי. גלגול מוזיקלי של בודהה | צילום: ברק פכטר