שירי מימון: שיר שהשפיע עלי הוא השיר של ריטה "רגע פרטי". שיר שהצליח לגעת בי בנקודה מסוימת כשהייתי נערה. כשהיא שרה שם "ואני רק רציתי לשיר" זה היה משפט שסימל עבורי המון כי ידעתי מה היעוד שלי ואיזה חלומות גדולים יש לי ומאוד הערצתי את ריטה כזמרת ואישה חזקה. זה שיר שכל פעם כשאני שומעת אותו, אני קצת מצטמררת ונזכרת בתקופה הזו. כשכהופעתי באירוויזיון, במסיבות העיתונאים, כשביקשו ממני לשיר בעברית שרתי את השיר הזה והסברתי אותו.

עמרי מהתקווה 6: השיר שצמחתי עליו ונתן לי המון השראה בחיים הוא "Redemption Song" של בוב מארלי. הפעם הראשונה ששמעתי אותו הייתה כשגרנו בחו"ל בבלגיה.,בחדר של אחותי הגדולה. השיר שמשלב את רוח הרגאיי ורוח הפולק האקוסטית מאוד דיבר אלי, גם השירה המרגשת של בוב מארלי והמסר על החירות, ועל שירים של גאולה. 

דיקלה: אחד השירים הזכורים לי ביותר בילדות שלי הוא השיר של שלמה ארצי "חום יולי אוגוסט". אני זוכרת איך אחי היה שומע אותו בפול ווליום ומעיר אותנו משינה כשאנחנו טובעים לכל הצלילים של שלמה. זה שיר שללא ספק מראה עד כמה שלמה יודע לכתוב ולהביא סיפור שמאוד מרגש אותי עד היום. כשאני כותבת אני מנסה לקחת דוגמאות מיוצרים גדולים אז שלמה ארצי ללא ספק הוא אחד הגדולים. "חום יולי אוגוסט" הוא אירוע נדיר במוזיקה הישראלית.

עידן עמדי: השיר שגדלתי עליו הוא "בלעדייך" של אייל גולן. אני זוכר את הפעם הראשונה שקיבלתי את האלבום הזה. זה אחד האלבומים הכי יפים לדעתי, וממה שהבנתי גם הכי נמכרים במוזיקה הישראלית. זה שיר שעד היום אני אוהב להיזכר בו ואוהב את אייל מהתקופה ההיא.

שמעון בוסקילה: השיר שגדלתי עליו הוא "שינויי מזג האוויר" של שלמה ארצי. אני זוכר את עצמי כילד מתעורר ומארגן לעצמי את הילקוט לבית הספר וברקע הרדיו בבית שלנו היה דלוק. השיר התנגן בקולי קולות ועד היום כשאני שומע את השיר זה מעלה בי זיכרונות ילדות מתוקים מימי אופקים, נתיבות. אפילו כשאני שומע אותו, עד היום, צצה לי דמעה בעין.

אגם בוחבוט: השיר שגדלתי עליו הוא "תתארו לכם" של שלמה ארצי. אני זוכרת את הפעם הראשונה ששמעתי אותו ברכב הישן של אבא שלי מזמן. זה שיר שעד היום אני יכולה לשמוע ולהיזכר.

הראל מויאל: זמר שגדלתי על שיריו והושפעתי ממנו המון זה זוהר ארגוב. זוהר ארגוב מאוד אהב פיוטים מרוקאים, ג'ו עמר, סלים הללי, אלה דברים שהייתי שומע אצל סבא שלי וכששמעתי את השירים נתפס לי שיר אחד שמלווה אותי עד היום ונקרא "עוד דקה את נעלמת". אני זוכר את עצמי כילד מקליט את עצמי בטייפ קטן ומנסה לעשות את הסלסולים של זוהר. היה משהו בקול שלו שהעביר כאב ואמת שאני לא שומע הרבה. לשמחתי זכיתי להקליט קאבר לשיר הזה בפרויקט עבודה עברית.

סגיב כהן: לרגל ט"ו שמח לשתף אתכם באחד השירים הדומיננטיים בילדותי, שיר השורשים שלי, כזה שלוקח אותי למקומות ורגעים קסומים ושכל כולו נוסטלגיה וגעגועים לימים של צניעות ותמימות שכנראה קצת איבדנו. "צליל ענבלים" של ישי לוי.

דקלוןאחד הזמרים שהשפיעו עלי זה ג'ו עמר שבזמנו שר שירים בצבע מזרחי וזה היה דבר חדש בשבילי.  השירים שהשפיעו עלי הם "ברצלונה" ו"ישמח משה", כל אותם השירים ששר בזמנו. בתקופה ההיא זה מאוד השפיע עלי מפני שזה היה צבע אחר של מוזיקה והם אלה שדחפו אותי לסגנון הזה של המוזיקה.