טיפקס, עטיפת אוסף רומנטי
עטיפת האוסף רומנטי של טיפקס | צילום:

"טיפקס - האוסף הרומנטי" הוא יוזמה חגיגית של הלייבל "עננה" וחברת ההפצה "התו השמיני". האוסף מאגד בתוכו 18 מהלהיטים הרומנטיים של להקת טיפקס, ביניהם "התחנה הישנה", "אני אוהב אותך ממש מוגזם", "גבר רומנטי", "יש לי חברה", "והפעם שיר אהבה" ועוד.

להקת טיפקס, אחת ההמצאות הכי מקוריות ומרעננות של עולם הפופ הישראלי בשני העשורים האחרונים, הוקמה בשנת  1988בשדרות על ידי קובי אוז וגל פרמן בהמשך הצטרף הגיטריסט רם יוסיפוב. עם השנים התחלפו נגנים אבל הבסיס נשאר.

מתחילת דרכה היתה מזוהה טיפקס כשילוב מאוד ישראלי של פופ, רוק, שעשוע וצחוק עם מוזיקה ים-תיכונית שצומחת מהרחוב ואמירה חברתית. בימיה הגדולים של טיפקס השתקפה ישראל מהמוזיקה שלה כ"שכונה" אחת גדולה, על היפה והפחות יפה שבה.

חמישה אלבומי פלטינה ושני אלבומי זהב

טיפקס הצליחה להגיע לקהלים רחבים, הוציאה שבעה אלבומים, פס-קול לסרט, EP ואוסף להיטים, אשר מכרו יחד יותר מ- 300 אלף עותקים. חמישה מאלבומיה זכו למעמד של אלבום זהב ושני אלבומים נוספים זכו למעמד של אלבום פלטינה. בסוף 2008, החליטה הלהקה, לאחר כ-20 שנות פעילות, להיפרד ולפנות לדרך עצמאית.

האוסף החדש מרכז כאמור את מיטב שירי האהבה והנוסטלגיה של טיפקס, והוא יכול להיות שלכם. רוצים לזכות באוסף? כנסו לקישור, ענו על שלוש השאלות, מלאו את הפרטים האישיים במלואם, נמקו מדוע דווקא לכם מגיע לזכות בכרטיס, ואולי תזכו.

זכו באוסף הרומנטי של טיפקס

לתקנון המבצע

>> זכו באוסף "קול הרחוב"; זכו בכרטיסים לקובי פרץ או שלמה ארצי בפסטיבל בריזה