אביב גדג' הופעה 15 (צילום: עודד קרני)
אביב גדג' בהופעה | צילום: עודד קרני

ב-7 באוקטובר יופיעו בפסטיבל עין חמד שליד ירושלים עמיר לב, שיארח את גבע אלון, ובאותו הערב ועל אותה במה יופיע גם אביב גדג'.

מדובר בשלושה מאמני הרוק המוערכים והאהובים כים בארץ. עמיר לב, הרוקר הותיק בעל הקול הייחודי והשירים המזוהים עם סגנונו הפרטי, הוציא השנה את אלבומו "הכל כאן", שכלל את הסינגלים "כביש 1", "נמל תעופה" ו"נוסע וחוזר", ויצא בעקבותיו לסיבוב הופעות בכל רחבי הארץ. לב זכה לביקורות מצוינות ואלבומו נחשב לאחד מאלבומי השנה ברוק הישראלי. בהופעתו הוא משלב שירים מוכרים מהעבר כמו "עננים שחורים", "כחול וירוק", "אריה ורותי" ועוד.

על הבמה יארח לב את גבע אלון, "ניל יאנג הישראלי", שהוציא לאחרונה את אלבומו השלישי "Get Closer" עם להקת "Tree", ממנו יצא עד כה הסינגל "The Wind Whispers". אלון, שמאחוריו שני אלבומים, התפרסם בגרסת כיסוי נדירה ל"Modern Love" של דיוויד בואי.

אחריהם יעלה לבמה אביב גדג', סולן להקת "אלג'יר" לשעבר, שהוציא לאחרונה את אלבום הסולו הראשון שלו "תפילה ליחיד", שזכה עד כה לשבחי המבקרים ולהשמעות רבות ברדיו של שירים כמו "עיר בלי זיכרון" ו"בוסר".

ערוץ mako מוזיקה מחלק לכם שבע הזמנות זוגיות לאירוע. ליחצו על הלינק שלמטה, ענו על החידון הקצר, ואולי תזכו בהזמנה זוגית. אין מערכת mako אחראית על קיום ההופעות בפועל.

עמיר לב, גבע אלון ואביב גדג' על אותה במה