לכל מי שחוששת שההריון מגיע משורש של "הר" ושהקסם ביצירת חיים בתוכך עולה בעצירת החיים שהיו לך עד כה - כנראה שעוד לא ראיתן את הנשים האלו. כוכבות הפופ האלו גורמות להריון להישמע כמו עניין זניח ושולי שממש לא אמור להשפיע להן על התכניות. הנה 10 הופעות מדהימות של מוזיקאיות שהצליחו לדפוק הופעה גם בהריון.

מ.י.ה בטקס הגראמי של 2009


by B-Ton

אם "הופעת ההריון הטובה ביותר" הייתה קטגוריה בגראמי, מ.י.ה הייתה זוכה בה בקלילות. האמנית האנגלית-סרי לנקית הפרועה לא הופיעה סתם בהריון, אלא למעשה ביום שבו היא הייתה אמורה ללדת! היא ילדה את הבן שלה ושל בן זוגה לשעבר בנג'מין ברונפמן, אדגר הקטן, רק כמה ימים אחרי ההופעה הזאת. זאת גבורה.

ביונסה בטקס פרסי MTV ב-2011

טוב, לא באמת חשבתם שנוכל לעשות את הרשימה הזו בלי לכלול את אחת ההופעות הכי איקוניות שיש, ולא רק בז'אנר ההריוניות אלא בתולדות הפופ בכלל? ההופעה המושלמת הזו של קווין בי לא הייתה רק בזמן שהיא בהריון, אלא היא הייתה למעשה ההכרזה הדרמטית על ההריון, וכשמדובר על ההריון הראשון של אחת הנשים הכי מפורסמות ומשפיעות בעולם - זה היה חתיכת עניין. סופו של ההריון הזה, כמובן, היא בלו אייבי המהממת. גם עכשיו, כשביונסה וג'יי זי מצפים לתאומים, קשה לנו להאמין שזה ימנע ממנה להופיע - הגראמי כבר ביום ראשון הקרוב.

קארי אנדרווד בטקס פרסי הקאנטרי של 2015

חוץ מלהנחות את הטקס, נסיכת הקאנטרי קארי אנדרווד גם הופיעה בו עם הלהיט שלה "Something in the Water". העובדה שבראד פייסלי, זמר קאנטרי גם הוא שהנחה את הטקס יחד איתה, פלט בטעות בנאום הפתיחה שלהם בערב שקארי נושאת ברחמה בטן. היא שרה כל כך יפה בהופעה הזו, והעובדה שהיא הייתה בהריון בזמן הזה רק עושה את זה יותר מרשים.

כריסטינה אגילרה בפסטיבל וואנגו טאנגו של 2014

אגילרה לא נתנה להריון לעצור אותה מללבוש שמלה שחורה סקסית שבטן ההריון רק החמיאה לה עוד יותר, וביצעה את הלהיט הענקה שלה ושל גרייט ביג וורלד "Say Something" בפסטיבל בן היום בלוס אנג'לס. היא גם הצליחה להביא את ההופעה המהממת הזו כשהיא עומדת על עקבים, מה שאנחנו לא מצליחים לעשות גם בלי לשאת תינוק ברחמנו.

מריה קארי בוושינגטון בחג המולד 2011

באופן אירוני, קארי הייתה בהריון מאוד מתקדם עם תאומים ב-2011, כשהיא הופיעה עם השיר "One Child" בספיישל הטלוויזיוני של הבית הלבן לכבוד חג המולד. כשיש לא לא ילד אחד אלא שניים בבטן, דיוות העל היממה את הקהל היוקרתי ואת הקהל בבית עם המנעד והשליטה הקולית החד פעמיים שלה. בטח גם התאומים נהנו מההופעה.

קיארה באפטר-פארטי של הגראמי ב-2014

למרות שהייתה כבר עמוק בתוך ההריון אז, הזמרת קיארה דפקה חתיכת הופעה עם להיטיה ביניהם "Goodies" ו-"1,2 Step" באפטר-הרשמי של טקס פרסי המוזיקה היוקרתי. רק כמה חודשים אחרי זה, קיארה ילדה את הבן שלה ושל ארוסה דאז, הראפר פיוצ'ר. עכשיו, אגב היא שוב בהריון מתקדם עם בנה השני - הפעם מבעלה שחקן הפוטבול ראסל ווילסון.

קלי קלארקסון במרכז סטייפלס ב-2015

באשר להופעה הזו, הכרזת ההריון הפכה אותה לפי כמה יותר עוצמתית. קלי הכריזה על ההריון של בנה השני (והאחרון עד כה) על הבמה, כשהיא נתנה את ההודעה הדרמטית באמצע השיר שלה "Piece By Piece", מה שכמובן גרם לקהל באולם היוקרתי שמנה מעל 20 אלף איש לאבד את זה מרוב התרגשות. ככה עושים את זה.

אלישיה קיז בטקס פרסי MTV אירופה של 2014

אפילו כשהיא בחודש השביעי להריונה, אלישיה הנהדרת עדיין הצליחה לתת ביצוע חזק של השיר שלה "We Are Here", וזאת כשהיא נראית פשוט מדהים כשהיא בשמלה כסופה ארוכה ומנצנצת, וזוהר הריוני מעורר קנאה. זה, אגב, היה ההריון השני שלה מבן זוגה הראפר סוויז ביטס, ושמו המפואר הוא ג'נסיס אלי דין.