משהו טוב שיש בארה"ב ואין ממש בישראל זה סיכוי מסוים לשכב עם הכוכב האהוב עלייך. יש סיכוי, שעם המראה שלך יקלע לטעמו ותתאמצי מספיק, תוכלי למצוא את עצמך במיטה עם ג'סטין ביבר או דרייק או מי שבא לך. לפני כמה ימים, גולש באתר Reddit (פלטפורמת פורומים אינטרנטית) העלה שם את השאלה: "בנות ששכבו עם כוכבי רוק, איך זה היה? איך תפסתם את הבנאדם לאחר מכן? מה החברים והמשפחה שלכם חשבו (אם אמרת להם)?". מה שקרה משם זה רצף סיפורים מדהימים על מגוון מוזיקאים - מליל וויין עד טומי לי. אין לנו דרך לוודא את הסיפורים האלו, אבל חלקם נשמעים מופרכים מכדי שמישהי תמציא אותם ובאופן כללי אנחנו לא אנשים ספקנים. אם גם אתם, אז קדימה, אלו הדברים מתורגמים כלשונם:

טומי לי והקעקוע של מוטלי קרו

"מישהי שעובדת איתי טוענת שהיא שכבה עם טומי לי ממוטלי קרו. היא אמרה שזה היה בשנות התשעים, אחריו שהתפרסמה הקלטת של פאם וטוני לי - והיא צפתה בה וחשבה שהוא שווה ורצתה לשכב איתו, והיא גרה בלוס אנג'לס אז, אז היא הלכה למועדון שהוא היה יוצא אליו כל ערב עד שפעם אחת הוא באמת הגיע והיא אמרה לו 'אני רוצה לשכב איתך' והוא צחק. בסופו של דבר הם עברו יחד לאותה מסיבת בית, והוא אמר לה שהוא ישכב איתה רק אם היא תבצע מין אוראלי באיזשהו בחר אחר קודם, והיא סירבה, אבל אז הוא שכב איתה בכל מקרה. היא אומרת שזו הייתה חוויה נהדרת ושהיה לה ממש כיף, ושהוא הציע לה 500 דולר אם היא תעשה קעקוע של מוטלי קרו, אבל היא אמרה לו שילך לחפש כי היא לא הייתה כזו מעריצה גדולה של הלהקה".

ג'סטין ביבר שר מסטול

Bless

A photo posted by Justin Bieber (@justnbieber) on

"בקיץ 2013 אני וחברי פגשנו את ג'סטין ביבר במועדון לילה בטורונטו. אחת מהחברות שלי חזרה עם ג'סטין והחברים שלו למלון. בסופו של דבר היא שכבה עם ג'סטין ועם עוד כמה בחורים מהצוות שלו. היו שם בערך 5 בנות וגרמו לכולן לחתום על חוזים ולקחו מהן את הטלפונים הסלולריים. הוא קרא לעצמו JB וגרם לכולם לשבת ולשמוע אותו שר למשך משהו כמו שעה בזמן שהוא לא מפסיק לעשן מריחואנה. מצחיק מדי".

החבר הלבן של הוו-טאנג קלאן

"הלכתי לראות את הוו-טאנג בהופעה בסיאטל בערך ב-2010 עם כמה חברות, ואחת מהן, נקרא לה סטייסי, נעלמה לקראת סוף ההופעה. היססנו לגבי לעזוב בלעדיה, אבל היא שלחה הודעה וכתבה שהיא מבלה עם מישהו מהוו-טאנג ושהיא תדבר איתנו מחר. יום למחרת היא התקשרה וסיפרה לנו שהיא עשתה סקס, אבל אז היא שאלה אותי איך קוראים לבחור הלבן מהוו-טאנג. צחקתי ממש".

ג'ון מאייר הזאב הבודד

"מישהי שאני מכירה מהקולג' 'שכבה' עם ג'ון מאייר אחרי שהוא הופיע באוניברסיטת וירג'ינה. אני אומרת 'שכבה' בגלל שהוא גרם לה לשכב על המיטה, ואז הוא אונן. ואז הוא עזב".

ליל ויין והטיפ

Wooooop

A photo posted by Lil Wayne (@liltunechi) on

"השותפה של האקסית שלי שכבה עם ליל ויין בקולג' אחרי שהוא הופיע בוושינגטון. אחרי שהם סיימו, הוא נתן לה שטר של 100 דולר והעיף אותה מהאוטובוס של סיבוב ההופעות".

LMFAO שוכבים עם אותה הבחורה

"מישהי מהעיר שלי שכבה עם LMFAO… כן, עם שניהם. LMFAO הם דוד ואחיין. היא אומרת שהיא התעוררה עם טי-שירט חינם ושהם שילמו על ארוחת הבוקר שלה. הסיבה שאני ובערך כל מי שהיה איתנו בתיכון גילינו היא שהיא העלתה לפייסבוק שלה סלפי שלה איתם במיטה וזו הייתה תמונת הפרופיל שלה. בערך אחרי חצי שעה היא הסירה את התמונה, אני יודע שיש אנשים שיש להם צילומי מסך של זה אבל לי לא. סליחה לכל הספקנים, זה כל מה שיש לי". 

מסתבר שג'ק וייט מאוד נחמד

"פעם הייתה לי חברה ששכבה עם ג'ק ווייט. היא אומרת שהיה לה כיף ושהוא הביא לה כמה מזכרות חתומות. זה נשמע שהוא היה נחמד אליה".

ג'סטין ביבר והסכם הסודיות השבור

"אני מכיר מישהי ששכבה עם ג'סטין ביבר לפני בערך שנה. בחורה שוודית סופר שווה (אני חושב שהוא עדיין גדול/לא סופר שנוא שם…). היא הייתה חייבת לחתום על הסכם סודיות. היא אמרה שהוא היה מאוד עצלן במיטה. גודל ממוצע. פחות או יותר מה שתצפה, אני מניח".