נראה שבגזרת העולם המזרחי די רגוע. אולי בגלל שכולם עסוקים בלחגוג ימי הולדת: 

★ לוז עמוס הופעות וצילומים של שלומי שבת לא איפשר לחברים הקרובים והמשפחה למצוא זמן לחגוג את יום הולדתו. לאחר שכל הנסיונות למצוא זמן ומקום עלו בתוהו, מצאו הצוות הצמוד בראשותה של ביתו מנור, רעיון מקורי: בתום אחת ההופעות בצפון של שבת החליטו הצוות לעצור ולאכול בשיפודי אולגה אצל חברו של שלומי, שימו שטיבי. הצוות שהתעכב בכוונה מחוץ למסעדה נתן לשבת להתרווח בכיסא ולקראת חצות ירדו מהרכב, ופתחו במופע אישי במסעדה לכוכב שלהם (ראו סרטון).

★ גם המנחה ירון אילן חגג השבוע 46 קייצים. החברה דנה, שהפתיעה בגיזרה דקה לכבוד האירוע, הזמינה את ירון לבית של חברים במושב יציץ, וביקשה מהחברים להגיע ב-21:00, ומהחתן להגיע חצי שעה אחרי. אך ירון, ילד טוב ירושלים, הגיע קצת לפני הזמן ולפני החברים, והפך למפתיע. זה לא הסוף: בשיא הטברנה, כשהחבר'ה הקרובים אייל גולן, פיני חדד, נסרין, בן-אל תבורי ואיתי לוי מסלסלים, הגיעה המשטרה ועצרה את המוסיקה. אבל המסיבה המשיכה והפכה לערב סטנדאפ עם רועי צברי, חברו של אילן למשרד, שנתן שואו. למשטרה שלום.

★ היום תחגוג נסרין שלושה עשורים והיא תעשה זאת בפאפאיטו בסגנון קבלת שבת. החברים הקרובים שהוזמנו הם דיקלה, אייל גולן, אופירה אסייג, הראל סקעת, דודו טסה, מרינה קבישר ולאה שנירר. בחלק האמנותי העדיפה נסרין להזמין להקה ערבית אסלית מבית אבא עם 10 נגנים ודי ג'יי.

★ עכשיו זה רשמי: דודו אהרון יצטרך להגיע ב-24 לאוקטובר לבית המשפט, שם יפתח המשפט בינו לבין אמרגנו אייל מלכא. כזכור, אהרון החליט להפסיק את ההתקשרות מול אמרגנו אייל מלכא שהחליט לתבוע את אהרון בעשרות מליון שקלים. נקווה שעד החתונה זה יעבור.

★ בשקט ובלי הרבה רעש, טלוויזיה ופרסומים, חיים משה חוגג סיבוב קיץ מוצלח, בכל מועדוני ההופעות הנחשבים בישראל. התקשרתי לברר כיצד.

חיים, אתה לא עושה קמפיינים ופירוסומים למופעים שלך ובכולם אתה כמעט סולד אאוט, מה הקסם?

"הסוד הוא מלא אהבה, משפחה מדהימה ועבודה קשה עם אנשים טובים. זה לא דבר מובן מאליו למלא את המקומות האלה, וכאן יש לי הזדמנות להודות לכל האנשים שעובדים איתי ובעיקר לאשתי יפה היפה שדואגת לי".

אחרי 40 שנות קריירה איך זה מרגיש, יש עדיין פרפרים?

"אני אגיד לך את האמת, כן. זה מה שמחזיק אותי חד ועירני. אני מאוד אוהב להופיע ועדיין מתרגש כל פעם שאני רואה את כל הקהל הנפלא שמגיע. אני בעיקר שמח שאני מצליח לשמח כל כך הרבה אנשים. רק זמרים יכולים להבין את זה".

מה חדש?

"אני מנסה לחדש דברים בהופעה למען הקהל, אז אני משנה כמה שירים, מוסיף נגנים, ולמזלי אחרי 40 שנה זה עדיין עובד. אירחתי את ישי לוי בזאפה הרצליה וזו היתה חוויה מיוחדת. ופתחנו עוד מופע אחד במוצאי השבת ה-24.9 ברידינג 3".

מה עם שירים חדשים?

"לפני שבוע סיימתי הקלטות של שיר חדש שייצא, בעזרת השם, בימים הקרובים. הוא מתוך האלבום חדש שישוחרר בחודשים הקרובים, בשם 'מול שמיים'. זו בלדה שקטה מבית היוצר המשובח של עינת הולנדר שכתבה, ולחן של רביב רם בן מנחם. ויש עוד הפתעות ששוה לחכות".

ותגיד, אם יפנו אליך להיות מנטור בתכנית מוזיקה, תסכים?
"פנו כבר ואני לא מעוניין".

אבי כאכון מגיש את התכנית "מתוקים" בכל יום שישי בשעה 9:00 בערוץ 24.