הילי ילון (צילום: גיא הכט)
מלכת הקטקטים. הילי ילון | צילום: גיא הכט

הזמרת והשחקנית הילי ילון תשיק ב-3 בפברואר את אלבום הבכורה שלה "אולי להישאר", בהופעה חגיגית שתתקיים במועדון הבארבי בתל אביב. בהופעה תארח ילון את יובל "שייגעצ" מנדלסון, שכתב והלחין לה את הסינגל השני מהאלבום "אהבה רטובה".

את ילון ילווה הרכב "הקטקטים": עופר קורן ("אלג'יר", איגי וקסמן), שגם הפיק מוזיקלית את האלבום בגיטרות, ניר גקבע בגיטרות, איתי בן-מרגי בקלידים, עד הר-צבי בבס ואסף "אסאפיס" רייז בתופים.

רוצים לזכות בכרטיס זוגי להופעה? כנסו ללינק שבסוף האיטם, ענו על ארבע השאלות, מלאו את פרטיכם האישיים ואולי תזכו.

הילי ילון: "אני לא ילדת פלסטיק"

עד כה הוציא הילי ילון מהאלבום את השירים והקליפים "כביש מהיר" ו"אהבה רטובה". בנוסף אנו משמיעים לכם שירים נוספים מהאלבום שטרם פורסמו, בהשמעות בכורה במיוחד עבורכם.

עד כה השמענו את "כדורים חיים", שיר ביקורתי על דור שהקל אצבע על הדק הריטאלין, אותו כתבה ילון יחד עם עופר קורן, שגם הלחין.

אליו הוספנו אליו את השיר "שלב", שיר רוק קצבי ואנרגטי אותו כתבה והלחינה הילי במשותף עם עופר קורן.

מתברר שזמרות יפות שהן גם שחקניות יודעות גם לשיר בלוז וג'אז. אז אחר כך קיבלתם את הילי בשיר הקברטי "סליחה".

השיר האחרון אותו אנו משמעים הוא "פלסטיק", שיר רוק בו טוענת הילי שהיא לא ילדת פלסטיק וכי היא מאמינה בחירות שלה. "אתה אומר שאף חברה לא תחתים אותי / אני יודעת שאתה רוצה אב זה לא אני / כי אני מאמינה בעצמי - אני לא ילדת פלסטיק!", היא שרה.

הילי ילון
משיקה. הילי ילון | צילום:

בנוסף להיותה זמרת, הילי ילון בת ה-24 היא גם שחקנית, ששיחקה עד כה בסרטים "אלנבי רומאנס", "עץ לימון" ו"סופשבוע בתל אביב", בו כיכבה בתפקיד הראשי ואיתו נסעה לפסטיבלי סרטים מסביב לעולם.

בתיאטרון שיחקה בהצגות "התפוז המכני", "המפקח האונד האמיתי" ועוד. כשחקנית טלוויזיה כיכבה בסדרות של ערוץ הילדים "השמיניה", "ראש גדול", "הנפילים" ו"חשופים".

הזמנות זוגיות למופע הבכורה של הילי ילון