אביתר בנאי הוציא השנה את אלבומו המצליח "לילה כיום יאיר", מתוכו הצליחו במיוחד השירים "אותיות פורחות באויר", "עד מחר", "אבא" ו"לילה כיום יאיר".

האלבום הגיע למעמד "אלבום פלטינה" על מכירות של למעלה מ-40 אלף עותקים ובנאי ציין את המעמד באירוע מיוחד בהשתתפות בני משפחתו הקרובה.

בעקבות הצלחת האלבום זכה בנאי בתארים "זמר השנה" ו"עד מחר" נבחר ל"שיר השנה" בסיכומי שנה רבים שנערכו ברדיו ובעיתונות.

כמו כן זכה בנאי על האלבום "לילה כיום יאיר" בפרס אקו"ם ל"מלחין השנה". מנימוקי חבר השופטים שבחר בו: "המנגינות של אביתר מלוות אותנו כבר שנים. השנה הן היו כמו פס-קול של געגוע, אמת וכמיהה פנימה, התבוננות נפש, חקר החיים, כאב ותהייה, פליאה והשלמה. היכולת הכל כך מיוחדת הזו שלו להפיק רגש טהור בלחניו, היא מתנה גדולה לכל מי שמקשיב".

"לילה כיום יאיר" - המופע

במקביל לאלבום העלה אביתר בנאי את המופע "לילה כיום יאיר", עמו הופיע עד כה ברחבי הארץ וזכה לאהדת הקהל והביקורות. את בנאי, ששר ומנגן במופע בפסנתר וגיטרה אקוסטית, מלווים שותפו לדרך המוזיקלית אמיר צורף בגיטרות, עודד שכטר בגיטרה בס, רועי שקד בתופים וצח דרורי בקלידים.

ב-25 במרץ, יום חמישי, 21:00, יגיעו בנאי ונגניו להופעה בהיכל התרבות בנתניה, ולכם יש אפשרות לזכות בכרטיסים זוגיים למופע. היכנסו ללינק שמופיע למטה, ענו על החידון הקצר, מלאו את פרטיכם האישיים ואולי תזכו.

זכו בכרטיסים זוגיים להופעה של אביתר בנאי בנתניה

*מערכת אתר mako אינה אחראית על קיום המופע או על חלוקת הכרטיסים בפועל