קניה ווסט

קניה ווסט, אתם יודעים, אין לו בעיה לבקש. כולנו זוכרים את הפעם ההיא כשהוא ביקש ממארק צוקרברג מיליארד דולר (מה שהוא עשה, דרך אגב, באמצעות הטוויטר. אופס). באופן כללי, לראפר הפרובוקטיבי אין בעיה לדרוש את מה שהוא חושב שמגיע לו. ב-2013, למשל, הוא התארח בתוכנית טלוויזיה וביקש שידאגו לשטיח מגוהץ עליו הוא יעמוד. כשהוא בסיבוב הופעות, הוא צריך שידאגו לו לוואזות, בקבוקים של מים מינרליים תוצרת וולוויק (בלי התווית עליהם), אספרגוס טרי. עד כאן נשמע הגיוני יחסית, נכון? אה, אז שכחנו להגיד שהוא רצה גם מערכת סאונד סופר נדירה שהייצור שלה הופסק מזמן. לפני תערוכת האופנה של הליין שלו, הוא העביר לדוגמנים שלו רשימה עם לא פחות מ-38 כללי "אל תעשה", ביניהם "אל תחייכו", "אל תשחקו", בלי "תנועות מהירות או איטיות", "לא לשיר אלא אם כן קיבלתם הוראה כזו". פחד.

מריה קארי

כראוי לאחת הדיוות הידועות, במקרה של מריה יש לנו המון דוגמאות. אבל גם לכם וגם לנו יש עוד דברים לעשות היום, אז ננסה לבחור רק את המיטב. פעם היא הופיעה בכריסמס בקניון בלונדון, והיה לה ממש הכרחי שיהיו איתה שם 20 חתלתולים לבנים ומאה יונים לבנות. בפעם אחרת היא סירבה להיכנס למלון עד שלא יפרסו לה שטיח אדום עם נרות. והכי מדהים בכל הסיפור הזה, שבהזדמנות מסוימת היא אמרה, ללא שמץ אירוניה: "אני מבולבלת, המומה ומזועזעת מכך שקוראים לי דיווה. לא עשיתי שום דבר דיוואי בחיים שלי". מודעות עצמית, דבר נפלא וכל כך חמקמק.

אריאנה גרנדה

על פי השמועות, הכוכבת המוכשרת דורשת להיות מצולמת מצד אחד, וצד אחד בלבד. כמובן שעברנו על "גוגל תמונות" כדי לבדוק את הטענה, ומה נגיד לכם? שאלוהים יעזור לנו, זה נכון! השאלה המעניינת באמת כאן היא מה היא מסתירה בצד השני? שומה אכזרית? צלקת מביכה? אבל עזבו את זה, הדבר הכי הזוי הוא שכשהיא עייפה היא דורשת שינשאו אותה כמו תינוקת. דנג'רס וומן עלק.

אין תמונה
כן, זאת אריאנה שם על הידיים

קייטי פרי

כל המהומה סביב טיילור סוויפט לאחרונה מוציאה את קייטי פרי טוב כמי שצדקה לאורך כל הדרך והייתה הראשון להגיד שטיילור היא זאב בעור כבשה. אבל עם כל הכבוד, בואו לא נשכח שגם קייטי פרי יכולה להיות דיווה לא קטנה בעצמה: יש לה שנאה עמוקה ומוזרה לזן מאוד ספציפי של פרחים (ציפורן הקרנפול, תודה ששאלתם), והדבר האחרון שאתם רוצים לעשות זה להביא לה זר שכולל אותם. חוץ מזה, היא לא מרשה לנהגים שלה ליצור איתה קשר עין, בטח שלא לפתח שיחה. האמת, אחרי יותר מדי נסיעות עם נהגים אובר-חברותיים בגט טקסי, אנחנו לא מאשימים אותה.

בריטני ספירס

אח, בריטני, בריטני. אישיות כל כך מורכבת, מלאת רבדים וסתירות פנימיות. מצד אחד, כשהיא הופיעה בלונדון כל שהיא ביקשה היה תמונה פשוטה של הנסיכה דיאנה המנוחה בחדר ההלבשה שלה. מקסים ממש. ומצד שני, היא גם דורשת לא פחות מ-45 מאבטחים שילכו איתה לכל מקום אליו היא הולכת וגם 200 מגבות נקיות, שלא יחסר. אבל אתם יודעים מה? היא בריטני ביץ', וזה מגיע לה. היא עברה מספיק בחיים.

ג'יי זי

הידעתם? קיימת עבודה בעולם שכל תכליתה היא לגלגל סיגרים. זאת אומרת, לפחות מבחינת ג'יי זי יש ג'וב כזה - הוא העסיק מומחה לטבק בדיוק למטרה הזו במהלך סיבוב ההופעות שלו עם ג'סטין טימברלייק ב-2013. מעניין אם כשאותו מומחה טבק סיפר לאנשים שמקור פרנסתו בחיים הוא גילגול סיגרים עבור ג'יי זי מישהו האמין לו.

מדונה

מדונה היא מלכת הפופ בערך מאז 1687, אז היא לגמרי הרוויחה ביושר את הזכות שלה לבקש כל מה שבא לה. ומה בא לה? בא לה שיתקינו עבורו מושב אסלה חדש לחלוטין בכל שירותים אליהם היא מגיעה, 20 קווי טלפון (מה הקטע עם זה באמת?), צוות שלובש רק 100 אחוז כותנה, והיא אפילו דאגה שצוות סטרילזיציה ינקה את חדר ההלבשה שלה מה-DNA שלה אחרי הופעה בפורטוגל. למה בעצם? האם היא חוששת שיגנבו את תאיה וישכפלו אותה? לעולם לא נדע.

via GIPHY

ג'סטין ביבר

בואו נדמיין לרגע שאתם עובדים עם ג'סטין ביבר, בחברתו. מן הסתם, יכול להיות שתמצאו את עצמכם צריכים להגיד לו משהו מדי פעם. הגיוני, לא? אתם הרי עובדים איתו. אז מסתבר שהעובדים של ג'סטין ביבר חתומים על חוזה לפיו אסור להם לדבר איתו ישירות. זה לא נשמע ממש פרקטי, אבל בסדר. חוץ מזה, אסור להשמיע בסביבתו של ביבר שירים של האקסית שלו סלינה גומז. יאללה יאללה ג'סטין, הפסד שלך.

ג'ק ווייט

זה לא שלא הנחנו שג'ק ווייט בחור מוזר, כאילו, תסתכלו עליו, אבל אחרי שנחשפה רשימת הדרישות שלו להופעה קיבלנו לכך אישור. "זהו איזור ללא כניסה לבננות", נכתב שם. "אנחנו לא רוצים לראות שום בננות בבניין". אמנם בננות הוא מחרים, אבל גוואקמולי הוא דווקא רצה, ודאג להעביר לצוות גם מתכון ספציפי לגוואקמולי האהוב עליו. כשהרשימה דלפה ג'ק מאוד כעס וכתב מכתב זועם למארגנים. אגב, בדקנו ופוביה מבננות זו תופעה מוכרת ויש לה אפילו שם - בננופוביה.