צילום: לירון לוי | עריכה: מיטל שבח 

אמש התכנסו הברנז'ה המקומית, משפחה חברים ומעריצים בזאפה הרצליה לכבוד מופע השקת אלבום הבכורה של נדב גדג'. כזכור, מאז שזכה בתוכנית "הכוכב הבא" וייצג אותנו באירוויזיון שנה שעברה עם הלהיט "גולדן בוי", גדג' הופיע והוציא בעקביות סינגלים מצליחים - והוא רק בן 17. עכשיו יוצא האלבום כולו, וגדג' נתן מופע חגיגי במיוחד עם כל שירי האלבום ועוד כמה הפתעות.

"אני באמת מתרגש", הוא סיפר, "ונראה לי שזו הפעם הראשונה שאני באמת מתרגש מהופעה או משהו שקורה או במצלמה. יותר מהאירוויזיון אפילו". קרן פלס, שהגיעה לפרגן, הגיבה להתרגשות שלו: "הייתי כל כך רחוקה משם בגיל שלו, שאני לא יכולה לייעץ לו. אני בגיל שלו אפילו לא דמיינתי שאני אהיה בזאפה הרצליה".

קרן פלס ונדב גדג' (צילום: ליאור פינקסון,  יחסי ציבור )
לא יכולה לייעץ לו. קרן פלס ונדב גדג' | צילום: ליאור פינקסון, יחסי ציבור

גדג' סיפר גם שהוא מתגייס בקרוב ללהקה צבאית, ולרוני דלומי, שגם שירתה בלהקה צבאית, היו מילים מרגיעות: "אני חושבת שזו תקופה מדהימה. אני, כמו נדב, הייתי בעונה של תחרות מוזיקלית לפני הצבא. בתחרות הזאת אתה מרגיש שאין לך מקום לטעות, אבל הלהקה הצבאית זה בדיוק המקום שאתה יכול לנסות ולראות במה אתה חזק ובמה אתה חלש ולפחות אז העדשה לא עליך ואתה יכול להרגיש חופשי. ככה אתה גם מגלה את עצמך וצומח ולי זה עזר, אותי זה שיפר".

רוני דלומי ולי בירן (צילום: ליאור פינקסון,  יחסי ציבור )
הלהקה הצאית, הדור הקודם. רוני דלומי ולי בירן | צילום: ליאור פינקסון, יחסי ציבור

"הוא מופיע כבר לא פעם, לא פעמיים ולא עשר מול אולמות מלאים", פירגן הראל סקעת. "למישהו שיוצא מתוכנית ריאליטי מוזיקלית בשנים האחרונות זה הישג שהוא חסר תקדים, אבל נדב מכלתחילה היה עוף אחר". גם לדורון מדלי, שכתב עבורו את "גולדן בוי", היו רק מילים חמות על הכוכב הצעיר: "היו לי ולו רגע מרגש לפני כמה חודשים בהופעה של עומר אדם. הוא אמר לי: 'אתה קולט מה עשית לי בחיים? בזכות השיר הזה יש לי תקליט, יש לי הופעות, ואני לא סתם תלמיד בי"ב אלא אני חי את החלום שלי'. זה מה שאנחנו חוגגים היום. זו חגיגה אמיתית".