כמעט בכל בית ישראלי אפשר למצוא את "ירח", אחד מאלבומיו המצליחים ביותר של שלמה ארצי.

האלבום, שכולל את הלהיטים "תגידי", "פעם תורי ופעם תורך", "כמו אז" ו"שאלתי מה קרה" יצא בשנת 1990 על גבי קלטות ודיסקים ובשנים האחרונות אפשר למצוא אותו גם בחנויות הדיגיטאליות.

אך כעת, לראשונה, הוחלט להפיץ את האלבום המצליח גם בפורמט של ויניל. השקת התקליט תתקיים ביום שישי הקרוב במסגרת יריד תקליטים רחב היקף שייערך בדיזינגוף סנטר, שבסגרתו יימכרו אלפי תקליטים מכל הז'אנרים.

בנוסף, יוצעו ביריד תקליטים של יוצרים ישראלים מתקופות שונות ותקליטי יד שניה, כמו גם עשרות הדפסות מחודשות, שיצאו בשנה האחרונה לקלאסיקות עבריות כגון האלבום "פוזי" של אריק איינשטיין, הופעתה של להקת כוורת ועוד, לצד מהדורות מקוריות.

היריד מתחבר למגמת רטרו כלל עולמית בסצנה המוזיקלית של השנים האחרונות, שמחזירה את המאזינים לתקליטי הויניל הוותיקים, שמסומנים בדעת הקהל כתו תקן לאיכות סאונד ולקלאסיקה. סצנת התקליטים העדכנית מהווה מגנט לקהל מבוגר שחווה את המדיום באופן מחודש, לצד קהל צעיר שמגלה לראשונה את עולם תקליטי הויניל.

יריד התקליט בדיזנגוף סנטר בשיתוף דיסק סנטר, מתחם הגלריה, קומה 1- במעבר בין בניין A לבניין B, יום שישי 5.5.17, 16:00-10:00.