שלומי שבן הוציא לאחרונה את אלבומו "מגדל הפזמון", הכולל ביצועים מתורגמים שלו לקלאסיקות של גדולי המוזיקה, כגון לאונרד כהן, רנדי ניומן ואפילו המלחין הקלאסי פרדריק שופן.

במקביל להוצאת האלבום השיק שבן את המופע "מגדל הפזמון" , שכולל הקרנות וידיאו-ארט וצילומים על מגדל בגובה 6 מטרים הניצב על הבמה בסמוך אליו. האלבום והמופע זכו לביקורות משבחות ולהצלחה בקרב הקהל והמבקרים כאחד.

ביום חמישי 8 באפריל יופיע שבן עם המופע באודיטוריום רפפורט שבחיפה, ויארח על הבמה את יוני רכטר ואת הזמרת הישראלית-צרפתייה קרן-אן, איתה הקליט גרסה מיוחדת ל"מותק את אצלי בראש", קאבר שלו לשיר של בוב דילן.

מארח את יוני רכטר וקרן-אן

על ההופעות עם קרן-אן אמר שבן בראיון: "כשקרן-אן שרה את 'מותק את אצלי בראש' עם הקול המדהים שלה זו התרגשות מיוחדת וחדשה, כי זה גם מישהו אחר ששר את השיר שלך ועוד מישהי עם קול כזה יוצא דופן. אני זוכר מההופעות שהיא שהיתה מסיימת את הבית והיה תורי לשיר, ולא הרגשתי מוטיבציה גדול לשיר אחריה".

על שיתוף הפעולה עם יוני רכטר הוסיף שבן: "אנחנו מנגנים יחד בשני פסנתרים. פתחנו ושינינו שיר שלי ושיר שלו ועשינו 'מאש אפ'. כל פעם אנחנו מוסיפים עוד נדבך ועוד אחד עד שיצא קטע משותף של עשר דקות. אנחנו מחברים למשל את 'כולם אומרים' ו'שוב היא כאן'".

רוצים הזמנה זוגית להופעה? היכנסו לקישור, ענו על ארבע השאלות, מלאו את פרטיכם האישיים במלואם ואולי תזכו.

כרטיסים זוגיים לשלומי שבן מארח את יוני רכטר וקרן-אן

*מערכת mako אינה אחראית על קיום המופע בפועל או חלוקת הכרטיסים.