תומר יוסף ובנו הנדלר, צמד הגרוב "הטרמפולינה", הוציאו לאחרונה את אלבומם המתריס, הקרוי על שם הפרויקט, ממנו יצאו עד כה שירי המחאה "הקומבינטור" ו"אני".

בימים אלה יוצא מתוך האלבום השיר השלישי "לילה לילה", בו מתארח ברי סחרוף בסולו עוד. הצמד מגדירים את השיר כ"שיר אהבה מרגש עם גרוב תימני מסולסל בקצוות ומוטיבים ערבים מסומפלים, במיוחד לאשכנזים".

במקביל להוצאת הסינגל, ממשיכים יוסף והנדלר בסיבוב ההופעות של "הטרמפולינה", במופע שנבחר למצטיין בפסטיבלי הרגאיי ו"חוצמזה" שהתקיימו השנה.

ביום שבת הקרוב יגיעו לקומפורט 13 בתל אביב, מגובים במופע פותח של Dj Turtle מחבורת Tabac ובסשן סוגר של BBB Sound System, בו ישתף תומר יוסף פעולה עם תמיר מוסקט, חברו להרכב אחר, ה"בלקן ביט בוקס". ההרכב שינגן עם יוסף והנדלר על הבמה כולל את אביב כהן בתופים, וגידי רז ורון בונקר ("מידנייט פיקוקס, אביב גדג') בגיטרות.

מאמינים בשירי מחאה חברתיים

בראיון זוגי איתם אמרו הצמד:
תומר: "כשאתה על במה יש לך כוח והשפעה ואני מעדיף לקחת את זה למקומות שהם קצת יותר מאשר 'אני אוהב אותך' או 'אני מס' 1'. כי את אלה אני יכול להגיד לאשתי או לעצמי. אנחנו לא מתיימרים לשנות דברים. מצד שני, יש לנו מה להגיד על החברה, בעיקר אמירות ברמה האנושית של אדם לאדם, ברמה החברתית. יש לנו דחף להשתמש בכוח הזה כדי שיהיה יותר טוב. אנחנו מגדירים את האלבום 'שירי מחאה לרחבת הריקודים'".

בנו: "הרעיון הוא שאם אתה כבר עושה שיר ויש לך אופציה מול הרבה אנשים לקחת את זה למחאה, אז לא בקטע של להתלונן, אלא להתייחס לישראל. כי אתה לא יכול להתעלם, צריך להיות עיוור כדי לא לראות. זה לא מחאה אקסטרה, זה על הלחם והמים. ועל זה שאין מספיק כבישים לאופניים".

רוצים לזכות בהזמנה זוגית למופע? כנסו ללינק, ענו על החידון ואולי תזכו

זכו בכרטיסים למופע המיוחד של "הטרמפולינה" - תומר יוסף ובנו הנדלר