בחמישי שעבר הגענו ללייב פארק להפקת הלייף אין קולור. לאחר סטים מתמשכים של אגדות אלקטרוניות מרחבי הגלובוס, עלה לבמה בשעה 03:00 לפנות בוקר דיג'יי האדהאנטרז ההולנדי, שמדורג במקום ה-36 בעולם. סט באורך 90 דקות של מוזיקת הארדסטייל סחפה אלפי בליינים שספק אם שמעו בעבר על אחד הז'אנרים הכי לוחמניים בזרם האלקטרוני. חיפושים מתמשכים בערב שישי ברחבי הרשת אחר קהילת חובבי הז'אנר, הובילו אותי למסיבה מיוחדת במינה: הפקת הארדסטייל לראשונה מזה שנים באחד המרתפים של תל אביב. סביר להניח שיותר קל להתמודד עם האיום האירני מאשר עם רמקול בוער אחרי ארוחת שישי, אבל בשביל הסיכוי למצוא את הדבר הבא בחיי הלילה של ישראל אולי שווה להחמיץ באופן חד פעמי את האוכל של אמא.

מיילסטון (צילום: יחסי ציבור)
מיילסטון | צילום: יחסי ציבור

ההפקה שנקראת מיילסטון 1 התמקמה במועדון הבלאק טאי ברחוב הארבעה. המרתף שנמצא בלב תל אביב והרחק מתודעת הבליינים הציבורית, מתחיל לגלגל במדרגות לקומה התחתונה הייטקיסטים בחולצות משבצת קצרות, מכורי אבקות חלבונים בגופיות, חיילים ונוער שנראה כי ברחו מרחבת הטומורולנד האימתנית בבלגיה והחליטו לרדת למחתרת.

לאחר שעת EDM וצילומי סלפי לחימום, דיג'יי AVIX פותח את הרחבה באופן רשמי עם גרסתו ל-"Wake Up" של דיג'יי אודיופריק האוסטרלי, שיעלה לנגן מאוחר. נסו להיזכר במסיבה הכי פרועה שהייתם בחייכם. בדיוק אותו חיוך שעולה לכם על הפנים כרגע, הופיע על פני הבליינים לאורך כל האירוע, שלא לדבר על ההתפרקות הטוטאלית מאושר עם בואו של מפיק המסיבה פייסמייקרז שהחליט לעלות ולנגן. האם שמעתם בעבר את "שש עשרה מלאו לנער" בקצב של 150 ביטים לדקה? זה רוקנ'רול. אחרי 3 שעות של אדרנלין גבוה אפשר לקבוע ששעות בילוי ארוכות במסיבה מהסוג הזה יכולות לחסל את כל מי שאינו פותח את הבוקר שלו בהסנפת ריטלין.

הלב שלי דופק בקצב של מירוץ פורמולה 1 ואני מחליט להתיישב ולחלוק רגעים נוספים עם העולם הזה, כשכל השאר מעדיפים למות מאושר עם עלייתו של דיג'יי אודיופריק. לא אתפלא אם הדיג'יי האוסטרלי שהיגר להולנד, ירצה לעבור לבירת עגבניות השרי הגלובלית במטרה לבנות יחד עם העם הנבחר משהו גדול. הסט שהתחיל עם מלודיות מרגשות, נגמר ב-180 ביטים לדקה תחת רמיקסים לקטעי טראפ, דאבסטפ ו-"Relax Don't Do It'' של פרנקי גואוז טו הוליווד שמוטטו 300 בליינים על הרצפה. ומה עם שריקת הסיום? הדיג'יי מעדיף להרים את כולם חזרה על הרגליים ולרקוד איתם ברחבה עד הבוקר במקום לחזור למלון. הבליינים שהגיעו מתלהבים מהחבילה בדיוק כמו ילד קטן שקיבל ליום ההולדת את המתנה עליה חלם. הם משתוללים בטירוף ולמקום לא מפסיקים להצטרף עוד ועוד סקרנים. חלקם מתמסרים וחלקם בורחים על נפשם. אני כבר סיימתי את החלק שלי לערב הזה.

מיילסטון (צילום: יחסי ציבור)
מיילסטון | צילום: יחסי ציבור

קהילת ההארדסטייל קיבלה ערב מוצלח שכלל ריגוש של ראשוניות ודיג'יי מחו"ל, לגבי שאר הבליינים עוד מוקדם להחליט. קהילת ההארדסטייל בישראל מונה בסך הכל 450 חברים מקומיים והם חולמים על הפקות ענק לקהל הרחב, מבלי להפוך למיינסטרים הבלייני כמו זה באירופה. זאת מוזיקה רועשת ובועטת, לא בשביל כל אחד. אבל במדינה עם מזג כמו שלנו מי יודע? אולי קהילת ההארדסטייל, שמנהלת חיי כת סודית ברשת יכולים ביום מן הימים להשתלט על כולנו בדרכם להפוך למכתיבי הזרם האלקטרוני הבא, לכו תתנסו. הקהילה מלאת האדרנלין ניצחה הערב בקרב המוזיקלי אבל עד שנשמע אותה בכל חור בלייני במקום הטכנו והטראנס. יש לה עוד מלחמה ארוכה על דעת הקהל. אנחנו מתריעים לראשונה מרחוב הארבעה, לכו תדעו איפה זה ייגמר.

מיילסטון (צילום: יחסי ציבור)
מיילסטון | צילום: יחסי ציבור

מחירים: גולדסטאר 330 מ"ל בבקבוק 22 ₪ / צ'ייסר עראק 10 ₪ / צ'ייסר סטולי 12 ₪ / צ'ייסר ג'יימסון 18 ₪ / בקבוק מים 9 ₪