אני חייבת להודות שכששמעתי על הגעתו של ג'ייסון דרולו לישראל לראשונה היו לי לא מעט ספקות. כלומר, ההיסטוריה מוכיחה שהבחור מוציא להיט אחר להיט ברחבי העולם, אבל האם זה מספיק כדי למלא את האמפיפארק בראשון לציון? ואיזה מין קהל מגיע להופעה כזאת? למען הכנות, אני שייכת לז'אנר שיודע לזמזם את השירים שלו מהשמעות חוזרות ברדיו וב-MTV, אבל לא ממש התעמק בו אף פעם. ובכל זאת, סופרסטאר. הגעתי להופעה סקרנית ונרגשת. 
ג'ייסון דרולו בישראל (צילום: אורית פניני)
ג'ייסון דרולו בישראל | צילום: אורית פניני
 
תגובה ראשונה: וואו. כמה אנשים. חבר’ה, ג’ייג’יי הביא כמות מרשימה של שלל מעריצים, מכל הסוגים והגדלים, החל מילדות בנות עשר ועד אמהות שלקחו נייט-אוף מחייהן הבורגניים. את דרולו חימם דיג'יי סמיילי שאירח את בן אל תבורי וסטטיק, הצמד שהמיר את היסטריית היוטיוב סביבו להיסטריה ממשית: הם עלו עם לא פחות מארבעה רקדנים פלוס שני אקרובטים שפרגנו בסלטות על הבמה לצלילי "כביש החוף". מופע חימום שלרגע גרם לי לשכוח מי הכוכב האמיתי של הערב.

והנה מתחיל המופע המרכזי, וג’ייסון עולה (בזמן יש לומר) בשיר "Trumpets". התחלה קצת עייפה, שמזכירה לי אותי חצי שעה אחרי שהתעוררתי משנ”צ. נראה שהמסכים משדרים בטיפה דיליי את ההופעה, מחלה ידועה בקרב מופעים בישראל. אבל היי, הוא עשה משחק מילים והכניס את איזרעל לשיר! קריאות ה"או מי גאד הוא אמר איזרעל" לא איחרו להגיע מהקהל, כמובן.
ג'ייסון דרולו בישראל (צילום: אורית פניני)
צילום: אורית פניני


אוקיי חברים, תותחי עשן נכנסים לתמונה, ומה שנקרא, יו נואו וואט טו דו וויט’ אה ביג פאט באט, "Wiggle", מתגנן. שני רקדנים שתי רקדניות, וג’ייסון דרולו אחד שנותן בצעדי ריקוד שמוכיחים שיש לו את זה לגמרי לסרט הבא בסדרת "סטפ אפ". סשן הריקוד ממשיך ב"Get Ugly", מלהיטיו האחרונים. עת למנוחת הלוחם וניגוב זיעתו. על הבמה - שתי הרקדניות שרוקדות להן בתורות באופן מרשים מאוד לצלילי "7/11" של ביונסה. חזייה אדומה נזרקת לבמה! אבל איפה ג’ייסון??? במנוחה. טיימינג זה הכל. 

חזרנו, "Watcha Say "מתחיל להתנגן, השיר שבזכותו פרץ ג’ייסון לתועדתנו וחדר ללבנו משחזר את עצמו ומצליח לרגש. בסיום השיר, פונה ג’ייסון לכל הרווקות (היי!) שבקהל ומבקש להקדיש להן את השיר הבא, כולן נרגשות, מרגישות מיוחדות כשאל השיר "Ridin’ Solo" מתלווים תותחי אש עוצמתיים שמחזקים את האווירה. כמובן שגם ג’ייג’יי לא בורח מהקיטש ושולף מהקהל בחורה נרגשת וברת מזל לצורך הקדשה אישית לשיר "It Girl". הרקדניות מושיבות אותה על המדרגות שעל הבמה, דרולו השרמנטי מתכופף אליה ושר לה ממעמקי ליבו, שהיא, מכולן, יכולה להיות האיט גירל שלו. זה נגמר בחיבוק מרגש ושלום שלום.
 


ההופעה נמשכת והקהל מדהים. שר את כל המילים של שלל להיטיו שממשיכים להתנגן, Talk Dirty", Don't" "Wanna Go Home", "Wan’t You To Want me. חשוב לציין, בכל שיר ושיר ג’ייסון הוכיח שהוא יודע לרקוד בצורה לא פחות ממרשימה, יודע להקפיץ את החזה שצריך, ואפילו הרשים בהתעמלות קרקע בסגנון באתי לעזרת חבר - כששני הרקדנים שלו הרימו את רגליו בזמן שהתכופף ועזרו לו לעשות סלטה. חוטי קונפטי מכסים את השמיים של ראשון לציון, ואפשר לקבוע כי בסופו של דבר, הכוכב ממיאמי יודע את העבודה. _OBJ