זה היה ערב קשה לעומר אדם. החום היה כמעט בלתי נסבל ונהרות של זיעה איימו להטביע אותו. כשהחל לשיר את מחרוזת הפינאלה, הוא התקרב בטעות לאחד הלהביורים שמילאו את הבמה וכמעט נשרף. האש אחזה בשערות ראשו ולדעתי הוא חטף כוויה לא קלה. אבל גם הכאבים לא עצרו אותו והוא סיים את הערב הלא קל הזה בביצוע מרגש ל"מודה אני" ביחד עם מקהלת העבריים מדימונה. 

מעבר לזה מופע הפארק הענק, עם 50 אלף איש, היה בעיקר מסיבת קיץ אולטימטיבית. מפגן מושקע ומופק היטב של כל הלהיטים האהובים. עומר אדם בחר לפתוח את הערב עם "סיפור ישן" ו"תגידי לי שטוב לך" הרציניים יחסית ורק אז התפנה לשירים יותר קלילים שהגיעו לשיא ראשון ב"תל אביב". 

עומר אדם מופיע בפארק הירקון
צילום: אלדד אלוני, Project story tellerאדם הוא כבר מזמן פרפורמר משוחרר ומלא חיים. הוא פיתח מין אישיות שהיא הכלאה בין רובי וויליאמס לעוץ לי גוץ לי וכשהגיע ללהיטים היותר קלילים כמו "בוקרשט" הוא התרוצץ על הבמה הענקית מצד לצד, רץ לתוך הקהל באנרגיה בלתי נלאית. קופץ שוב ושוב עד שכל הקהל קפץ איתו. 

אדם בן 26, וכן, הוא נציג של דור חדש. דור שמתחשבן פחות עם העבר ולא חווה שום קיפוח. שיר כמו "בא לשכונה בחור חדש" שהיה פעם מרגיז זמרים מזרחיים הוא בעיניו שיר תמים ומדליק שראוי לקאבר. זה בלט עוד יותר כשהגיעו להתארח חברי "מה קשור". אדם שר איתם את שיר הפרודיה על הנסיך מנס ציונה, וברגע השמח הזה הפכו הוא וחברי השלישייה את הפרודיה לדבר עצמו והקהל השתולל איתם. 

עומר אדם מופיע בפארק הירקון
צילום: אלדד אלוני, Project story tellerמפה לשם עומר אדם כבר חוגג עשר שנות קריירה, מה שגרם לו לעצור לקראת האמצע ולהקרין לקהל את האודישן הראשון המפורסם שלו מ"כוכב נולד". מיד אחר כך עלה לבמה שלומי שבת ששר איתו ביחד ביצוע יפה ל"אבא". 

עומר אדם מופיע בפארק הירקון
צילום: אלדד אלוני, Project story teller
עומר אדם מופיע בפארק הירקון
צילום: אלדד אלוני, Project story tellerהיה גם קטע אקוסטי מוצלח שנגמר בביצוע טוב ל"נמס ממך", ובאופן כללי הערב כולו התאפיין בכך שהקהל שר עם אדם את כל השירים. לא באווירת שירה בציבור, כן באווירת מסיבה שמחה. לקראת הסוף נדמה היה שהחום יכניע אותו. הביצוע לשיר היפה מכולם "שני משוגעים" שאמור היה להיות שיא הערב הצליח פחות, וקצת אחר כך הוא כאמור כמעט ונשרף. 

עומר אדם מופיע בפארק הירקון
צילום: אלדד אלוני, Project story tellerאבל אלה פרטים קטנים שלא פגמו בהנאה הכללית, ובעיקר באנרגיה האינסופית שאדם שולח בקהל שלו. חמישים אלף איש באו לפארק למסיבה עם עומר אדם וקיבלו אנרגיה חזקה ואת כל השירים שהם מכירים ואוהבים. נדמה לי שזו היתה עסקה טובה לשני הצדדים