ג'סטין טימברלייק (צילום: Timothy Hiatt, GettyImages IL)
יציל את ביונסה בסופרבול? ג'סטין טימברלייק | צילום: Timothy Hiatt, GettyImages IL

ג'סטין טימברלייק – "Suit & Tie"
כצפוי, הקאמבק המפתיע של ג'סטין טימברלייק עשה את שלו ומצעדי העולם ותחנות הרדיו לא נשארו אדישים בשבועיים האחרונים לשיר החדש שהפיק לו טימבלנד ובו מתארח גם ג'יי זי.

עכשיו מגיע גם הליריקיס וידאו, וכמו בהפקה המוזיקלית המוקפדת גם כאן ההשקעה ניכרת יותר משנהוג בדרך כלל בקליפים מהסוג. ג'יי זי אומנם נפקד, אבל טימברלייק עצמו בהחלט נוכח וסביבו שאל אפקטים ויזואליים מגניבים שמייתרים אפילו קליפ "מושקע" יותר.

עוד לפני האלבום המלא (שייקרא The 20/20 Experience) יעשה טימברלייק את הופעת הקאמבק שלו לעולם המוזיקה בסוף השבוע של הסופרבול ובקצב היחסים המתדרדרים בין ביונסה לקהל האמריקני אחרי פרשת הליפסינק בהשבעה של אובמה, הוא עוד עלול להיות זה שיציל את המופע המרכזי, כשהשמועות אומרות שיתארח אצלה במופע המתוכנן. מי יודע אולי גם ג'יי זי יצטרף?

 

פיפטי סנט וסנופ דוג – "Major Distribution"
"My Life", הקטע המשותף של פיפטי סנט עם אמינם ואדם לאווין לא הצליח להחיות לו את הקריירה באמריקה (לעומת זאת בבריטניה הוא הגיע למקום הראשון במצעד), אבל פיפטי סנט לא מוותר וממשיך לנסות להפוך את הקאמבק שלו לקצת יותר מרשים, לקראת צאת האלבום החדש שלו "Street King Immortal" באביב.

הסינגל החדש "Major Distribution" בו הוא מארח את סנופ דוג ויאנג ג'יזי הוא ההפך הגמור משיתוף הפעולה הקודר עם אמינם ולאווין, מדובר בקטע היפ הופ אולד סקולי כיפי, שאפילו נשמע קצת כמו פוטנציאל ללהיט. לא בטוח שזה מה יעשה בשבילו את ההבדל, אבל עוד שניים-שלושה כאלה לפני צאת האלבום ויש מצב למהפך.

 

פאראמור – "Now"
באפריל הקרוב ייצא האלבום החדש של הלהקה שאביב גפן הכי אוהב להשוויץ בה (שחימם אותה בפסטיבל כלשהו באירופה) ו-"Now" הוא הסינגל הראשון מתוכו, קטע שמרמז אולי על שינוי כיוון של הלהקה מרוק-פופ לכיוון יותר אלטרנטיבי, אבל עם חיקוי קצת יותר מדי גוון סטפאני בקול של הסולנית היילי וויליאמס.

אומנם מדובר בשיר לא רע בכלל, אבל אין ספק שהמבחן הגדול של הלהקה יהיה באלבום המלא והרביעי שלה, שיהיה הראשון שהקליטו ללא שני חבריה המייסדים, האחים ז'אק וגוש פאררו שעזבו ב-2010 בגלל מלחמות אגו עם וויליאמס.

 

מאקלמור – "Thrift Shop"
אחד הלהיטים הכי מפתיעים של התקופה האחרונה הוא זה של הראפר הלבן מאק לה מור והמפיק ראיין לואיס. בלי חברת תקליטים גדולה מאחוריהם ועם היסטוריה שכוללת היכרות במיי ספייס ושלל מעריצים ברחבי ארה"ב שאספו אחד אחד בשנים האחרונות, כבשו השניים את המקום בראשון במצעד האמריקני השבוע עם הלהיט הסופר ממכר "Thrift Shop" ומכירות של למעלה ממיליון סינגלים עד עכשיו.

"Thrify Shop" הוא קטע היפ הופ מעולה וממכר, ושווה עוד יותר לדגום גם את האלבום המלא "The Hiest", שכבר בנובמבר כבש את המקום השני במצעד האלבומים. הוא כולל כמה שירים מעולים שהופכים אותם בקלות לאחת ההבטחות הגדולות של 2013.

>> הצביעו למצעד הלהיטים החדש של mako, שירונט ורדיוס 100FM