אין תמונה
שוחה ב"גריז". ג'סטין ביבר בקליפ החדש boyfriend

ג'סטין ביבר – "Boyfriend"
אחרי שמתח את המעריצות קצת מעבר לרגיל, משחרר ג'סטין ביבר סוף סוף את הקליפ ללהיט הענק והמוצלח שלו "Boyfriend", שמככב גם השבוע חזק מאוד במצעד האמריקני.

אבל בניגוד לטיזר שרץ בחודש האחרון, קצת מאכזב לגלות שהאווירה הג'סטין טימברלייקית שקיבלנו בויז'ואלס, מתגלה כסוג של תרמית בתחילת הקליפ ושמה שמגיע אחרי זה הוא בסך הכל עוד קליפ ילדודס מלוקק בסגנון "גריז". טוב, כנראה שאי אפשר לשנות תדמית בבת אחת. נחכה לקליפ הבא.

 

ג'ניפר לופז ו"ויסין וינדל" – "Follow The Leader"
לא כל כך ברור למה, אבל "Dance Again", שיתוף הפעולה האחרון של ג'ניפר לופז ופיטבול לא הצליח להתרומם יותר מדי במצעדים עד כה, בטח יחסית להצלחה הקודמת וההיסטרית של "On The Floor". אבל לופז לא ממש תיתן לזה לשבש לה את התוכניות, שכוללות סיבוב הופעות עולמי ראשון בקיץ, כשלצידה אנריקה איגלאסיאס, במה שנראה כמו השילוב המנצח בכל הנוגע להופעות במדינות לטיניות. לשניים יצטרף בסיבוב גם הצמד הראגאטוני הפורטוריקני "ויסין וינדל", שאף זוכה עכשיו להופעת אורח של הגברת בסינגל החדש והקיצי שלו, שדווקא כן מסתמן כלהיט, Follow The Leader. בקליפ מככב ספורט הפארקור, כולל קפיצות משוגעות ברחובות.

 

שאקירה –  "Addicted To You"
עד שתסיים את הקלטות אלבומה הבא באנגלית, משחררת שאקירה קליפ לAddicted To You, הסינגל החמישי מתוך אלבומה האחרון "Sale el Sol". גם הפעם היא שרה בחצי ספרדית חצי אנגלית על רקע של ביט דאנסי זול עם מוטיבים לטיניים. ב"Rabiosa", הסינגל הקודם עם פיטבול (כנראה שאי אפשר שלא להזכיר אותו בטור כל שבוע) זה עבד אומנם טוב יותר, אבל כל עוד אנחנו זוכים לקליפ חדש של שאקירה (גם חצי לבושה), לא תשמעו אותנו מתלוננים.

 

פלו רידה – "Whistle"
בזמן שהלהיט הדאנס המדבק שלו עם סיה ("The Wild Ones"), מככב עדיין בכל מצעדי העולם, מוציא הראפר פלו רידה סינגל נוסף בשם "Whistle מתוך אלבומו הבא. בניגוד ללהיט הנוכחי ולקודמו ("Good Feeling"), הולך הפעם הראפר על סאונד פופי יותר עם נגיעות רוקיות, וכמובן מקפיד לחזור כל רגע על הגימיק הנוכחי: שריקות (כשהוא יותר מרומז לפעילות מינית מסוג מסוים. אין קשר לשריקות באמת) אם זה עבד למארון 5 ולבריטני בשנה שעברה, אין סיבה שזה לא יעבוד גם כאן.

>> הקליפ החדש של ריהאנה ל"Where Have You Been"