הוא חוזר: ארמין ואן ביורן, מהדיג'ייז האהובים על הקהל המקומי ינגן בישראל בחודש מרץ הקרוב. המפיק והדיג'יי האגדי, המדורג במקום השלישי ב-100 הדיג'ייז המובילים של המגזין DJMag יחזור לישראל במסגרת "Lifetime Festival", שיתקיים בסופ"ש של 12-10 במרץ. 

ואן ביורן (45) פרץ לתודעה ב-1997, בגיל 17 עם השיר "Blue Fear", ומאז ועד היום – הוא נחשב לאחד הדיג'ייז האהובים והמצליחים בעולם. ואן ביורן הוא גם הבעלים של הלייבל המצליח "Armada Music" ושל תוכנית הרדיו "A State Of Trance", שרצה מאז יוני 2001. לאורך השנים, תמך ואן ביורן באמנים ישראל רבים ביניהם אילן בלוסטון, מאור לוי וכמובן ויני ויצ'י, שפרצו לתודעה בזכות שיתוף הפעולה שלהם איתו – "Great Spirits".

ארמין ואן ביורן (צילום: עומרי סילבר)
צילום: עומרי סילבר

ואן ביורן יהיה האירוע המרכזי של היום הראשון של הפסטיבל (10 במרץ). את היום השני יובילו שתי דיג'ייז נשים: מיס מוניק במסיבת צהריים וקורולובה שתהיה האירוע המרכזי של היום השני והאחרון של הפסטיבל. בהפקה מבטיחים עוד הפתעות בינלאומיות בגזרת הדיג'ייז.

View this post on Instagram

A post shared by KOROLOVA (@korolova.dj)

View this post on Instagram

A post shared by Miss Monique (@djmissmonique)

הפסטיבל יתארח במתחם בילויים חדש באילת תחת כיפת השמיים בשם Sundance Valley. המתחם שייך לפארטי פאקג' בבעלות מפיק האירועים איתן סלימי והוא ממוקם ב"חוות הגמלים" המיתולוגית באילת, שעובר חידוש. המתחם, שכאמור יושק בפסטיבל, מבטיח להציג במות ענק, נוף עוצר נשימה ומתקנים מתקדמים.

במסגרת האירוע יוצעו למבלים דילים לבתי המלון בעיר במחירים שנעים מ-1100 ל-2000 שקל לאדם ל-2 לילות, כולל ארוחות בוקר וכרטיסים לשני ימי הפסטיבל .במחיר של 800 שקל יוכלו 80 בליינים לרכוש חבילת פסטיבל וגלמפינג הכולל צמיד VIP למסיבות, ארוחת ערב, לינה וארוחת בוקר. מחירי הכרטיסים המוקדמים נעים בין 260 ל-390 שקל, ומחיר רגיל בין 350 ל-520 שקל.