בריטני ספירס מוציאה את הקליפ הרשמי לסינגל החדש " Hold it Against Me", אחרי שבועיים וקצת של טיזרים בני כמה שניות כל אחד ולאחר השמועות על כפילה שתרקוד במקומה יוצא לאור 

הקליפ נפתח בהתרסקות של גוף שמיימי על כדור הארץ, שמתברר כחללית ובה עשרות מסכים בגדלים שונים, ביניהם רוקדת בריטני בשמלה לבנה ענקית עם רקדנים בלבוש חייזרי לבן. כאן מגיעה שרשרת פרסומות (עלק) סמויות למסכים ולמצלמות של "סוני" ולבושם ולאיפור של בריטני עצמה. מבחינת מחוות קורצת כאן בריטני לקליפ הותיק שלה "Oops I Did It Again", שעלילתו התרחשה במאדים, לשפתיים האדומות מ"מופע הקולנוע של רוקי" ולשלל סרטי פעולה ומדע בדיוני.

ניצחון קטן על ליידי גאגא

ובלי ליידי גאגא אי אפשר הרי - בריטני מוצאת בחור דרך אתר היכרויות שהוא אותו האתר בו השתמשה גאגא בקליפ ל"Telephone" עם ביונסה.

הכפילה המפורסמת אליסון קיילר משמשת לסצנת קרב כאילו בין בריטני לבין עצמה, שמושפעת מסרטים כמו המטריקס, כולל קריסה והתאוששות של שתיהן. לקראת הסוף משחררת בריטני מאצבעותיה קרני לייזר צבעוניות, גם השמלה שלה הופכת צבעונית והיא מוצאת את דרכה החוצה מהחללית, כשבסיום היא רוקדת עם הרקדנים בלבוש שחור אופייני על במת הופעות. התמונה האחרונה היא מעין פירמידה או מנסרה צבעונית, אולי כמחווה עכשווית למנסרה המפורסמת של פינק פלויד מ"הצד האפל של הירח".

אין ספק כי בקרב "ראש בראש" בין בריטני לליידי גאגא סביב אלבומיהן החדשים הקליפ הזה הוא עוד ניצחון של ספירס אחרי הפיאסקו של גאגא, שהושפעה קשות בשיר החדש שלה ממדונה ודיויד גואטה.

>> טקסי פרסי הבריטס: ריהאנה, ג'סטין ביבר, טייק ד'את ועוד