אין תמונה
המייקל החדש. מייקל ג'קסון

אמנם גופו של מייקל ג'קסון קבור כבר למעלה משנה מתחת לפני האדמה, אבל נראה שקולו, צליליו והמורשת המוזיקלית שלו, כבר מזמן לא חיו ובעטו כפי שהם עושים בתקופה האחרונה. בשבוע שבו "Michael", האלבום האחרון של ג'קסון (והראשון מיני רבים שכנראה עוד יצאו לאחר מותו) יצא לאוויר הפייסבוק, יוצא גם הקליפ לדואט עם אקון, "Hold My Hand".

השיר נבחר להיות הסינגל הראשון מתוך האלבום לאחר שנמצא מכתב בכתב ידו של ג'קסון, בו הוא מבקש כי זה יהיה השיר הראשון שיצא מתוך הפרוייקט העתידי שלו. לאחר שהודלף לרשת באופן לא חוקי בשנת 2008, זכה הסינגל למקצה שיפורים נוסף מבית היוצר של אייקון והתוצאה הסופית מונחת לפניכם.

הקצב האיטי-בינוני, שמאפיין רבים משיריו של ג'קסון, עוטף הרמוניה קולית מעניינת בין שני הזמרים שמאוד שונים בשירתם האחד מהשני, אך מצד שני גם משלימים זה את זה לכדי הרמוניה זורמת ומרגשת אחת. הקליפ, כמו השיר, מהלך על הגבול הדק שבין ריגוש לקיטש וכל שנשאר לנו הוא להתענג על כל צליל שהותיר אחריו מלך הפופ. גם אם הוא לאו דווקא הטוב ביותר.

דואטים גם עם לני קרביץ ו-50 סנט

האלבום המלא "מייקל" כולל 10 שירים. רובם הוקלטו במהלך השנים האחרונות לחייו עבור אלבום חדש, אך הוא כולל גם מספר שירים מתקופה וקדמת יותר. את העבודה על אותם שירים השלימה סוללה של מפיקים הכוללת בין היתר את טדי ריילי, אדי קאסיו, ג'יימס פורטה, ג'ון מקליין, ת'רון "נף-יו" פימסטר, אייקון (שכאמור מתארח ב"Hold My Hand" ולני קרביץ, שמתארח בשיר "(I Can’t Make It) Another Day". הראפר 50 סנט מתארח בשיר " Monster"

רשימת השירים המלאה כוללת גם את: Hollywood Tonight, Keep Your Head Up,  (I Like) The Way You Love Me,  Best Of Joy,  Breaking News,  Behind The Mask ו-Much Too Soon.

ריהאנה חתיכה של דיוויד גואטה

אין תמונה
מתחדש עם ריהאנה. דיויד גואטה

וצר הלהיטים, המפיק והדי.ג'יי דיוויד גואטה, שהופיע בארץ בספטמבר האחרון, הוציא מהדורה חדשה לאלבומו האחרון והמצליח תחת השם "One More Love". מדובר בדיסק כפול שכולל את כל הלהיטים הגדולים של גואטה וכן את הסינגל והקליפ  "Who's That Chick?" שבו מתארחת ריהאנה, וכמו כן את הלהיטים שגואטה הפיק ל- מדונה ("Revolver"), קליס ("Acapella"), קלי רולנד ( "Commander") ואסטל ("Freak").

עוד בסידק השני: רמיקסים חדשים ובלעדיים לקטעים "Missing You" עם נובל ו- "Sexy Bitch" עם אייקון.
הדיסק כולל גם את להיטי הקלאב הגדולים של גואטה, שסייעו להגדיר אותו כאמן האלקטרוני מהגדולים בעולם כיום:
 "Love Don’t Let Me Go (Walking Away)", "The World Is Mine" feat. JD Davis ו- "Love Is Gone" feat. Chris Willis.

קייטי פרי בפטיש לבובות

אין תמונה
קייטי פרי

לקייטי פרי יש פטיש חדש: בובות. בחודש ספטמבר האחרון התארחה זמרת הפופ בגירסה האמריקאית לתכנית הילדים "רחוב סומסום" בארה"ב. לאחר שהקטע צונזר עקב היותו מפיקי מיני מדי בשביל ילדים, פיצתה עצמה הגברת בהופעת אורח מכובדת לא פחות.

בפרק מיוחד של תכנית האנימציה האגדית "משפחת סימפסון" לכבוד הכריסטמס, הפכו הדמויות המצויירות לבובות ואילו פרי, הופיעה לראשונה בתכנית, בדמות עצמה, בשר ודם. בהופעת האורח שלה, מגלמת פרי את בת זוגו של מו, בעל הפאב השכונתי ואף מנהלת שירה בציבור יחד עם שאר דמויות הסדרה. סוף סוף יצא לה טוב.

ולסיום, בשביל לשמור על אווירת החג, קבלו ביצוע קברטי סקסי וחגיגי במיוחד של קיילי מינוג ל-"Santa Baby". לבושה כמו מלכת השלג, הצטרפה הזמרת לזמרות כמו מריה קארי, סוזן בויל, שריל קרואו וג'סיקה סימפסון הגיעו להדלקת אורות עץ האשוח הענק המוצב מדי שנה ב"רוקפלר סנטר" במנהטן. הו הו הו.

>> עשרה שירים טובים לכריסטמס הקרוב