ווילו סמית'
ילדה מהשמיים. ווילו סמית' | צילום: Gettyimages IL, getty images

ווילו סמית' פרצה לחיינו ביוני 2010, עוד כשהיתה בת 9, עם הלהיט "Whip My Hair", שיצא בלייבל של ג'יי זי ושאיתו הופיעה עם ג'סטין ביבר על הבמות. בתם של וויל סמית' וג'יידה פינקט ואחותו של ג'יידן סמית' , איתו זכתה בפרס האמן הצעיר הטוב ביותר בטקס פרסי ה-BET (פרסי הקהילה השחורה) בארה"ב, נחשבת מאז לילדת-פלא מוכשרת, כזו שאמה הכריזה כבר אז שהיא עומדת להוציא אלבום בכורה.

מאז הוציאה סמית' הקטנה עוד כמה סינגלים וקליפים כמו "21st Century Girl, ו-"Fireball" עם ניקי מינאז' וביולי האחרון את "I Am Me" בו כובע מכסה על הראש, אותו גילחה כמה חודשים קודם לכן, כנראה בתגובה עצבנית לגירושים המתוקשרים של הוריה. תספורת מעניינת עוד יותר היתה לה בקליפ "Do It Like Me (Rockstar)", בו הלכה על שילוב מיוחד בין מוהק לאפרו.

אלבום הבכורה של ווילו, ששמו הוחלף מ"Roc Nation" ל"Knees and Elbows", היה אמור לצאת בחודש אפריל האחרון, אבל נדמה שגירושי הוריה דחו את המועד. ב-31 באוקטובר הקרוב היא תהיה בת 12, ותאריך יציאה רשמי עדיין אין.

ווילו סמית' שרה "SkyFall" של אדל

מה שכן יש, הוא קאבר קצר אבל חמוד מאוד של ווילו הצעירה ללהיט החדש של אדל, השיר "SkyFall", שיר הנושא של הסרט החדש בסדרת סרטי ג'יימס בונד. סמית' יושבת מול המצלמה, מלווה את עצמה בפסנתר, ושרה רק את הפזמון, בתירוץ שזה מה שהיא זוכרת. הביצוע עצמו מקסים, עם קול שנשמע בוגר בהרבה מגיל 12 ומזכיר את ריהאנה. האם השתיים יבצעו דואט בעתיד בתיווכו של ג'יי זי שעבד עם שתיהן? למה לא.

הפאשניסטה הקטנה

מעבר לקול, ווילו סמית' ממשיכה את דרכה של ריהאנה גם בתחום האופנה. למי שזוכר, כאשר הוצגה ווילו לתקשורת, פורסם שהיא זוכה לטיפול צמוד של הסטייליסטים ההוליוודיים מריאל הין ורוב זאנגרדי, שהיו אחראים בין השאר גם למראה ההורס של ריהאנה.

כעת, במקביל לקריירת השירה, מטפחת ווילו סמית' גם את תדמית הפאשניסטה. אחרי שהממה את העולם בדרדלוקס ובשיער כחול, פתחה הילדה בתחילת החודש בלוג אופנה חדש בשם "L'art des Chiffons" ששם את הדג על אופנת רחוב ומארח דוגמניות, בכירות בעולם האופנה ופאשניסטות מובילות, דוגמת יקירת המעצבים אלכסה צ'אנג, שנחתה בשבוע שעבר בעמוד הטמבלר הסמית'י.

הפרויקט הבא של ווילו סמית' צפוי להיות המחזמר "אנני", בגרסת היפ הופ. ככה זה כשהמפיק הוא האבא וויל סמית', שהתפרסם כ"הנסיך המדליק מבייל אייר" ועל פס-הקול אחראי ג'יי זי, איתו היא סוגרת מעגל. אחרי שכיכבה בסרט "אני אגדה" עם אביה כבר בגיל 7, כעת בגיל 12 צפויה ווילו סמית' להפוך גם לכוכבת תאטרון.

>> שים אדרי מתקרב לאלבום חדש ומוציא דואט עם עברי לידר