מה אומר לכם השם ריהאנה? בדרך כלל להיטים קצביים, קליפים מפוצצי הורמונים ותמונות עירום. אבל לכוכבת מברבדוס יש מסתבר גם צד אחר, והיא חשפה אותו בבלדה "Stay", שיר חדש נוסף מתוך אלבומה החדש "Unapologetic", שייצא ב-19 בחודש.

בזמן שהושפלה בטקס פרסי אמ.טי.וי אירופה עם אפס זכיות מתוך שש מועמדויות (כולל הפסד מביך במיוחד לאיזה סיני בקטגוריית "האקט העולמי הטוב ביותר"), העדיפה ריהאנה להתארח בתוכנית הבידור האמריקנית "סאטרדיי נייט לייב", ולבצע שיר שקט - אירוע חריג מבחינתה.

כזכור, ריהאנה הבטיחה בראיון ש"כל שיר באלבום הזה מיוחד, ויש סביבו סיפור ולכל שיר יש משמעות. זה אלבום מאוד מלודי" - וזה בדיוק מה שקורה ב"Stay", שבו היא שרה בקול העמוק שלה: "Round and round and round and round we go/ Now tell me, tell me now, tell me now you know/ Not really sure how to feel about it/ Something in the way you move/ Makes me feel like I can't live without you/ and it takes me all the way/ I want you to stay."

האם ריהאנה מתכוונת פה לאקס המכה כריס בראון? ייתכן מאוד. כזכור, ריהאנה הצהירה שהוא אהבת הנצח שלה. כמו כן האלבום החדש יכלול לצד הלהיט הגדול "Diamonds", שהקליפ שלו נחשף בסוף השבוע, גם שיתופי פעולה מיוחדים, ביניהם דואט עם כריס בראון בשיר "Nobodys Business", את שיר הדאנס "Right Now" עם דיויד גואטה ודואט עם אמינם בשיר "Numb".

>> כריסטינה אגילרה: "אשמח להופיע בישראל"