ריהאנה - "Diamonds"

ריהאנה, לאס וגאס (צילום: Christopher Polk, GettyImages IL)
אלבום שביעי בגיל 24. ריהאנה | צילום: Christopher Polk, GettyImages IL

קצב העבודה של ריהאנה ושל הצוות מאחוריה מצליח להרשים כל פעם מחדש. ובזמן שליידי גאגא מתחרפנת בעקביות בדרך לאלבומה השלישי, מכריזה הזמרת על אלבום שביעי שלה (בגיל 24!) שייצא בנובמבר ייקרא ככל הנראה "שבעת פלאי העולם". מתוכו יוצא היום לעולם הסינגל המפתיע "Diamonds", שיהיה גם שם סיבוב ההופעות העולמי אליו תצא במרץ 2013.

תשכחו מההפקה הדאנסית של קלווין והאריס שהובילה את הקו של אלבומה האחרון ותעשו מקום למלודיות המושלמות של הזמרת האוסטרלית סיה, שלקחה הפסקה מדיוויד גואטה והתפנתה לכתוב לריהאנה בלדה אלקטרונית חורפית ומוצלחת במיוחד. את ההפקה המוזיקלית יצרו "Stargate" (מיקל ס. אריקסן ותור אריק הרמנסן), שכבר עבדו עם ריהאנה על להיטים כמו "Don't Stop the Music," "Rude Boy" ו- "Only Girl (In the World).

אומנם כריס מרטין וקולדפליי כבר עלו על זה קודם בדואט המשותף "Princess Of China", אבל עם הסינגל החדש ביד, ריהאנה מוכיחה שוב שיש לה קול מספיק טוב בשביל לשכנע גם ללא הפקה מועדונית אימתנית מאחוריה או טקסט שעוסק בסקס ושלוחותיו. מצד שני, עם השילוב בין יהלומים לאהבה מוכר לכם בהקשר של ריהאנה, זה רק בגלל שהיא כבר שרה על שניהם בלהיט הענק הקודם "We Found Love".

מילות השיר "Diamonds"
  Shine bright like a diamond / Find light in the beautiful sea / I chose to be happy / You and I, you and I / We're like diamonds in the sky / You’re a shooting star I see / A vision of ecstasy / When you hold me, I’m alive / We’re like diamonds in the sky

I knew that we'd become one right away /a right away / at first sight I felt the energy of sun rays/ I saw the life inside your eyes.

So shine bright tonight, you and I / We're beautiful like diamonds in the sky / Eye to eye, so alive/ We're beautiful like diamonds in the sky

Shine bright like a diamond / We're beautiful like diamonds in the sky

ריהאנה עצמה אמרה על השיר החדש שלה: "השיר הזה גורם לי להרגיש הרבה כשאני מאזינה לו. המילים מלאות בתקווה וחיוביות, אבל זה שיר על אהבה, והוא נשמע קצת אחרת ממה שאנשים היו יכולים לצפות. אני מתרגשת להפתיע את כולם מבחינה קולית. השיר הזה קצת 'מושך אחורה, משהו שמח והיפי'".

אין תמונה
תמונת הטיזר של הסינגל "Diamonds". לא, זה לא קוקאין זה רק נראה ככה