אין תמונה
ריהאנה בקליפ "Diamonds"

ריהאנה חשפה הלילה את הקליפ המלא ללהיט "Diamonds", הסינגל הרשמי הראשון שיצא מאלבומה החדש "Unapologetic". הקליפ כולל שורת דימויים ויזואליים חזקים. הוא נפתח בגלגול של יהלומים לתוך סיגריה - יהלומים המדמים עישון סמים כמו קראק. ריהאנה מופיעה כמעין הומלסית נרקומנית שחיה ברחוב.

שאר הדימויים מנסים להסביר אתמה שמתחולל אצלה בראש ובלב - דימוי הידיים המקועקעות הנפרדות זו מזו, דימוי הספק שכשוך ספק טביעה בבריכה ודימוי הסוס האצילי הדוהר במרחב, מקים מהקרקע סוס אחר ששוכב עליה ויחד הם ממשיכים לדהור. לבסוף, בזירת הרחוב, מופיע דימוי חזק של גבר נשרף, עולה בלהבות.

אין תמונה
שרשרת דימויים חזקים. ריהאנה בקליפ "דיימונדס"

אבל לא רק הקליפ - אלא גם דליפה. הגזרה של ריהאנה מתחממת לקראת הוצאת האלבום, וכל יום מביא איתו בשורות. אתמול נחשף קטע מהשיר "Right Now" מתוך האלבום בו משתפת ריהאנה פעולה עם המפיק האלקטרוני מס' 1 בעולם דיויד גואטה. כזכור, השניים כבר שיתפו פעולה ב-"Who's That Chick?" מהאלבום הקודם של גואטה.

זאת אחרי ששלשום התבשרנו שאחד השירים באלבום, "Nobodys Business", צפוי להיות דואט עם כריס בראון, בן הזוג המכה לשעבר, ושצפוי גם דואט עם אמינם בשיר "Numb".

לקראת הוצאת האלבום החדש נתנה ריהאנה ראיון קצר לרשת אמ.טי.וי בוא היא אומרת כמובן שהאלבום מרגש אותה כיוון ש"כל שיר באלבום הזה מיוחד, ויש סביבו סיפור ולכל שיר יש משמעות. זה אלבום מאוד מלודי". על הסינגל הראשון "Diamonds" היא אומרת: "השיר היה חזק ומלא תקווה ושונה מכל מה שאנשים ציפו לקבל ממני. זה שיר עם משמעות שאמר משהו".

Get More:
Rihanna, Music News

במקביל להשקת הקליפ קיימה הלילה ריהאנה לראשונה צ'ט עם המעריצים שלה במשרדי פייסבוק בניו יורק על אלבומה החדש "Unapologetic". ריהאנה היא האדם המוביל בפייסבוק עם מספר ה"לייקים" הגדול ביותר, מעל 62 מיליון.

>> להעריץ את טיילור סוויפט? עדיף את רוני דלומי - אוחובסקי מבקר