פריס הלטון - Come Alive
פריס הילטון עובדת בקצב משלה. באוקטובר האחרון היא הוציאה את "Good Time" עם ליל וויין ובהפקת אפרוג'ק, כסינגל ראשון מאלבומה השני שצפוי בהמשך השנה. רק כעת מגיע תורו של הסינגל השני "Come Alive".
את השיר כתבו והפיקו רונדל "מיסטר ביטס" קובס וקורדל אליס. יש כאן דאנס באווירת צ'יל אאוט אופורית, עם הקול רוויי האוטו-טיון של הילטון (היא לא באמת זמרת) מרחף איכשהו מעליו, מה שמזכיר קצת מותגי דאנס מסוף הניינטיז ותחילת הנוטיז, כמו אליס דיג'יי ולאסגו, בשילוב של מתיקות עכשווית מעודנת.

הילטון, בת ה-33, כבר לא ילדה, שרה כאן: "בחור, אתה רואה טוב, אתה גורם לי לחייך, אתה גורם לי לחלום, אתה גורם לי להרגיש חיה". האמת? נשמע סביר (יחסית).

 

פיפת' הרמוני - Boss

להקת הבנות "פיפת' הרמוני" שהוקמה בגרסה האמריקנית של "אקס פקטור" וחתומה אצל סיימון קאוול, מוציאה את השיר והקליפ "Boss", הסינגל המוביל מתוך אלבומן המלא שצפוי לצאת בהמשך השנה.

את הקליפ ביימה פטימה רובינסון. חמש הבנות - אלי ברוק, קמילה קביו, נורמני המילטון, לורן הורגי ודיינה הנסן - לבושות בו בסגנונות לבוש שונים, רוקדות ומדגמנות למצלמה. "הקונספט נועד להראות עוצמה", אמרה ברוק לאמ.טי.וי. "כל אחת מאיתנו מחליפה כמה תלבושות שכל אחת מהן מציגה אותנו בצורה שונה, כמי ששולטות במה שקורה. ככל שאנחנו מתבגרות המוזיקה שלנו מתבגרת. הבחירות כאן הן טבעיות שלנו, כלום לא נכפה עלינו, שזה מאוד מאוד חשוב לנו. כי אנחנו לא רוצות לעשות משהו דראסטי רק כדי לעשות אותו, אלא משהו שהוא אמיתי מבחינתנו".

 

פוקסז - Glorious

הזמרת פוקסז משחררת קליפ חדש לשיר הנושא מתוך אלבום הבכורה שלה, שיצא לפני כמה שבועות. הקליפ מראה את הבריטית בת ה-25 יושבת על שפת הבריכה בעיירת פרברים מנומנמת ששמה "Glorious", כשמסביבה אנשי פרברים מנומנמים, שכמו יצאו מתוך קטלוג נדל"ן. ככל שהשיר מתעצם ומתגבר, הויזואליה נהיית יותר משעממת (חוץ מנפילות קטנות למים), במעין משחק מיוחד בין שלמות לחוסר שלמות. וזה יותר מעניין ועוצמתי ממה שזה נשמע.

 

אמליה לילי - "קליפורניה"

מה לבוגרת "אקס פקטור" בריטניה ול"קליפורניה"? אחרי עיכובים רבים מוציאה אמליה לילי בת ה-19 סינגל חדש מתוך אלבום הבכורה, המלווה בחתימה על חוזה בחברת-בת של "וורנר", אחרי שלושה סינגלים שהוציאה בחברה אחרת.

התוצאה היא שיר פופ כיפי, קולי וקיצי, עם ביט מגניב, גרוב נכון ונגיעות של גיטרה חשמלית, שיכול בהלט להפוך ללהיט אהוב על ידי מי שהתאכזב מאווריל לאבין. "אתה בקליפורניה ואני בלונדון, תגיד לי מה עשיתי שזה מגיע לי", היא שרה שוב ושוב בפזמון, במה שנשמע כמו צעד נכון מבחינתה.

"החיים שלי מעולם לא היו כל כך מרגשים", היא אומרת. "הייתי עסוקה בכתיבת שירים והקלטות באולפן של אלבום הבכורה המתקרב שלי. 'קליפורניה' הוא המקום שבו אנחנו מתחילים. אני כל כך גאה להוציא את המוזיקה הזאת, שהשקעתי את הלב והנשמה בכתיבה שלה. צפויות גם כמה הפתעות בדרך, וזה הולך להיות כיף".