טימבלנד
מנסה לשפר עמדות. טימבלנד | צילום: Scott Gries, GettyImages IL

למרות השמות הנוצצים שבאו לעשות לו כבוד גם בחלק השני של Shock Value, מסתמן אלבום האול- סטראס האחרון של טימבלנד ככישלון מצעדים מפואר עוד יותר מדיסק הרוק ההוא שהפיק לכריס קורנל. הכישלון הזה מעמיד בסימן שאלה את מעמדו של טימבה כאחד מהמפיקים הבכירים של עולם הפופ, גם לעשר השנים הבאות.

אומנם מוקדם מדי להספיד דיסק שכולו סינגלים פוטנציאלים ושיתופי פעולה עם שמות כמו ג'סטין טימברלייק, ניקלבק ומיילי סירוס, אבל סביר להניח שכבר בחודש הבא נגלה אם הוא אכן הצליח להתרומם קצת יותר גבוה מהמקום ה-36 והמפדח במצעד האלבומים של הבילבורד אליו נכנס בשבוע הראשון שלו בחנויות.

התקוות כמובן תלויות בשני הסינגלים החדשים שהוא משחרר עכשיו במקביל: אחד לחבר'ה בבית יחד עם טימברלייק שנקרא "Carry Out", שהקליפ שלו ייצא בסוף החודש, ואחד לשוק האירופאי עם קייטי פרי שנקרא "If We Ever Meat Again".

דמיינו מאש-אפ בין קלי קלרקסון, קישה והבלאק אייד פיז

באופן מפתיע דווקא שיתוף הפעולה ההיפ הופי עם טימברלייק מתקשה להמריא, שלא לומר מתקשה לעמוד בסטנדרטים של הדברים הקודמים והמעולים של טימבה וג'סטין מפעם, בעוד זה הפופי עם פרי עושה בדיוק מה שנדרש ממנו בארבע דקות ומייצר להיט רדיו יעיל במיוחד.

אז תשכחו הפעם מהיפ הופ וראפ (טימבלנד שר כאן כל הדרך אל האוטוטיון) ותחשבו יותר על מאש-אפ דימיוני בין "Since You Been Gone" של קלי קלארקסון ל-"I Gotta A Feeling" של הבלאק אייד פיז יחד עם "Tik-Tok" הלוהט של קישה והנה לכם אחד הלהיטים הגדולים הראשונים של 2010.