אביצ'י - Wake Me Up - הרמיקס של פיטבול

יש כאלה שהגיעו לאן שהגיעו פשוט כי הם חסרי בושה. ההופעה של פיטבולבישראל בשבוע שעבר הוכיחה שהוא בדיוק אחד כזה, שיעשה הכל כדי להרקיד, גם אם זה אומר לבצע להיטי ענק של אחרים. את ההופעה שלו בגני התערוכה סיים פיטבול כזכור עם השיר של אביצ'י, שהתנגן שנייה אחרי שהוא ירד מהבמה, וכבר אז כתבנו שהוא עוד יעשה לו קאבר. לא עבר שבוע, ופיטבול שחרר רמיקס ללהיט. המבקרים ישחטו אותו, אבל הוא, בדיוק כמו שאמר בהופעה, פשוט לא סופר אותם כי הם לא מבינים אותו.

 

וויל איי אמ מארח את מיילי סיירוס - Fall Down

כצפוי, ההצלחה של מיילי סיירוס עם "We Can't Stop" מוציאה מחורים את כל אלה ששיתפו איתה פעולה בחודשים האחרונים ועכשיו יורים את מה שיש להם. זה התחיל עם ביג שון ב"Fire" וכעת מגיע תורו של וויל איי אמ מהבלאק אייד פיז להוציא את הסינגל "Fall Down" בו סיירוס מתארחת, בהפקת ד"ר לוק ובני בלאנקו, כסינגל השלישי מאלבום הסולו שלו "#willpower", ממנו יצאו כבר "Scream & Shout" עם בריטני ספירס, שיר הנושא "#thatPower" עם ג'סטין ביבר והסינגל "Bang Bang" מתוך פסקול הסרט "גטסבי הגדול".

 

קלי קלארקסון - Tie It Up

קלי קלארקסון, ה"אמריקן איידול" הראשונה, כבר בת 31, וב-20 באוקטובר היא מתחתנת - הזדמנות מצוינת להוציא את הקליפ "Tie It Up" בו היא מופיעה בחתונה שבה נישאים כמה זוגות. בסוף ההופעה (שהיא גם סוף הקליפ) קלארקסון תופסת את הזר שמשליכה הכלה בעודו באוויר, כנהוג בחתונות, מה שכמובן מעיד על מזל טוב עבורה בדרך לחופה. הקליפ והשיר עצמו חביבים מאוד ואנו מאחלים לקלארקסון רק אושר ומוזיקה טובה.

 

אנריקה איגלסיאס- Turn The Night Up

במקרה של אנריקה איגלסיאס קלישאת "הראשון שזיהה" תופסת ועוד איך. בזמן שהדאנס הופך לז'אנר הפופולרי באמריקה, איגלסיאס יכול להתפאר בשורת להיטים בז'אנר כבר כמה שנים אחורה, שכוללת שיתופי פעולה עם פיטבול ואחרים, ומגיעה עד לשיר הזה, שהפיקו "The Cataracs", והוא הסינגל המוביל מאלבומו העשירי שייצא בסתיו הקרוב ב"יוניברסל".. בקליפ מוכיח איגלסיאס בפעם המי יודע כמה שהוא אחד הגברים המושכים בעולם, במיוחד כשהוא מסיר את החולצה שלו, ושבילוי עם יותר מאישה אחת ביותר ממסיבה באחת ביותר ממועדון ריקודים, זה כנראה חלק מהשגרה שלו, לפחות במובן התדמיתי.

 

פרינס - Breakfast Can Wait

לפרינס הותיק יש טוויטר חדש ובקרוב גם סינגל חדש, שכרגע מטוזר בקטע של 48 שניות בלבד. על העטיפה מופיע הקומיקאי דייב שאפל, כפי שהתחפש לפרינס במערכון לפני 9 שנים, במהלכו פריס וחברי להקתו משחקים כדורסל נגד הקומיקאי צ'רלי מרפי ושחקנים נוספים. אחרי שהוא מנצח, פרינס מגיש למפסידים ארוחת בוקר שכוללת פאנקייקס - כל זה במערכון של שאפל, ממנו נגזרה העטיפה של הסינגל. נחמד.