אין תמונה
touch me touch me

אחרי חמישה טיזרים חביבים וכמה וכמה זיופים לא רעים שיצרו מהם מעריצים, מוציאים חברי להקת "וואן דיירקשן" את הקליפ החדש ללהיט "Kiss You" שגרף כמעט 3 מליון צפיות וחצי בתשע השעות הראשונות ליציאתו.

בקליפ מופיעים חברי הלהקה בכמה לוקיישנים - רוכבים על אופנועים בכביש הררי, נותנים הופעה בכלא בסגנון "רוק בית הסוהר" של אלביס פרסלי, גולשים בסקי על הר מושלג ואיך לא - מורידים חולצות וחושפים את גופם. בקליפ נחשף עוד משהו - הדרך בה הוא צולם, כאשר חברי הלהקה רוכבים על אופנועים באולפן והכביש המהיר הוא למעשה סרטון שרץ מאחוריהם על מסך. לא חשבנו אחרת.

אחד הרגעים המשעשעים בקליפ נרשם כאשר חבר הלהקה המפורסם ביותר, הארי סטיילס, שיוצא עם טיילור סוויפט, יושב מאחורי חבר הלהקה זאין מאליק, וממשמש לו את הפטמות כדי לדמות את השורה בשיר שבה הוא שר על בחורה. לא רע, בהתחשב בכך שכל מי שחבר בלהקת בנים מיד נחשד בנטיותיו המיניות.

הישג חסר תקדים במכירות אלבומים באמריקה

הלהיט "Kiss You" לקוח מהאלבום "Take Me Home", אלבומם השני של חברי "וואן דיירקשן" שראה אור ב-2012 ונמכר מתחילת השנה במליון ו-340 אלף עותקים בארצות הברית, ששווים מקום חמישי בדירוג מכירות האלבומים הכללי באמריקה.

אלבומם הראשון של "וואן דיירקשן", "Up All Night", שיצא בתפר שבין 2011 ל-2012, עבר אותו במכירות ורשם מליון ו-616 אלף עותקים - מקום שלישי בדירוג מכירות האלבומים הכללי של שנת 2012 בארצות הברית.

שני נתונים אלה מעמידים את "וואן דיירקשן" כאמן הראשון שיש לו שני אלבומים באותה שנה בחמישייה הראשונה של מכירות האלבומים באמריקה.

רובי וויליאמס: "הארי סטיילס יותר גדול ממה שאני הייתי"

רובי וויליאמס 2009 (צילום: Miguel Villagran, GettyImages IL)
מפרגן. רובי וויליאמס | צילום: Miguel Villagran, GettyImages IL

מי שמחזק את הכוכבות של הארי סטיילס הוא רובי וויליאמס, כוכב להקת הבנים הותיקה "טייק ד'את", שאמר ל"סאן" הבריטי שסטיילס הוא כוכב יותר גדול ממה שהוא היה כאשר היה צעיר והוביל את "טייק ד'את". "הארי הוא מגנט כריזמטי כמו שלא ראיתי לפני כן", אמר וויליאמס. "הוא לא צריך ממני שום טיפים. הוא מדהים וככה גם כל 'וואן דיירקשן'. אני לא הייתי כמוהו בגיל 18, זה לא קרה לי". בראיון קודם אמר וויליאמס שהוא קצת מצטער עבור הארי, כיוון שאין להארי את החופש שלו היה. "הייתי בורח מהאוטובוס של הלהקה ונוסע לבד ברחבי בריטניה, להארי זה לא יכול לקרות", אמר וויליאמס.

על "וואן דיירקשן" כולה הוסיף רובי וויליאמס: "יש להם כוח שמזכיר לי את הכוח שהיה בזמנו ל'ספייס גירלס'. ה'ספייס גירלס' כבשו את העולם וניצחו, ואני חושב של'וואן דיירקשן' יש אותה הכימיה".

>> "סווייד" עם שיר חדש להורדה חופשית, מתוך אלבום חדש