ניקי מינאז' ממשיכה לחמם מנועים לקראת אלבומה החדש "The Pink Print" שיגיע רשמית ב-15 בדצמבר, ומוציאה את הסינגל "Only", בו מגיעים לעשות לה כבוד שלושת המוסקיטרים של ההיפ הופ העכשווי, ליל וויין, דרייק וכריס בראון. על ההפקה ד"ר לוק, סירקט וג'יי מייק.

נבחרת הכוכבים הזו נותנת בראפ על רקע בס כבד, עד שמגיח בראון עם הוק נחמד. ניקי, כדרכה, בוטה מאוד, כבר בשורה הראשונה: "מעולם לא שכבתי עם וויין, מעולם לא שכבתי עם דרייק. אני חיה כדי לשכב עם גברים. אם הייתי הייתי שוכבת איתם הייתי מסדרת איתם, ונותנת להם לאכול לי את התחת כמו קאפקייק".

זהו הסינגל השלישי של יקי מינאז' מתוך האלבום, אחרי "Pills n Potions" וכמובן "אנקונדה". במקביל היא שיתפה פעולה ב-"Bang Bang" עם אריאנה גראנדה וג'סי ג'יי, וברמיקס ל-"Flawless" עם ביונסה.

 

איגי אזליה - Beg For It עם Mo, ו-Iggy SZN

ההייפ סביב איגי אזליה גורם לה ולמנהליה לקבל החלטה מסחרית נכונה, ולקראת קדחת המכירות של הכריסטמס לשחרר מחדשה את אלבום הבכורה שלה, תחת הטייטל "The New Classic, Reclassified", שייצא רשמית ב-24 בנובמבר. לרליס המחודש נלווים חמישה שירים, ששניים מהם ראו אור השבוע, "Iggy SZN" והסינגל המוביל "Beg for It" בו מתארחת הזמרת הדנית מו.

בכתיבת "Beg for It" השתתפה צ'רלי XCX, שכבר שיתפה פעולה עם אזליה בלהיט הגדול "Fancy". התוצאה היא אותה נוסחת ראפ-פופ מתקתקה, ארוזה עם ביט חזק, שעבדה לאזליה עד כה. מו מספקת את ה"הוק" האפקטיבי. בניגוד לניקי מינאז', שממש פותחת רגליים בשיר שלה, אזליה מצהירה שתגרום לבחור שלה להתחנן, או שילך הביתה לבד. קשוחה הבחורה, ואין ספק שמדובר בסוג של להיט.

 

קלווין האריס וביג שון - Open Wide

מה יעצור את קלווין האריס מלהיות קלווין האריס? אפילו לא קרב אקדחים, בכיכובו של ביג שון (החבר של זאתי מהאייטם הקודם). שנייה אחרי "Outside" עם אלי גולדינג, וגם האריס מרגיש את הכריסטמס נושף בעורפו. זה גורם לו לשחרר את הקליפ החדש "Open Wide", כאמור עם ביג שון, מתוך האלבום החדש "Motion" שיגיע לחנויות כבר ב-4 בנובמבר.

הקליפ, בבימויו של אמיל נאווה, מתאר קרב אקדחים בין שתי חבורות צעירים יריבות, בהתערבות המשטרה, ובהשראת משחק וידיאו אלים או סדרת ברטי "מהיר ועצבני". בין הכדורים השורקים והפצועים המדממים, ניצבת בחורה בלונדינית, שרוקדת במרכז התופת, אבל לא נפגעת, בזמן שהאריס יושב לבטח בבית ומחזיק את הראש. איך זה ייגמר? צפו עד הסוף.

 

קיד אינק עם אשר וטינאשה - Body Language

כשיש טרנד חם, תמיד יהיה מישהו שיפספס ויוציא קליפ באותו הנושא, שנייה אחרי שכולם הפסיקו להתעניין בו (שזה בערך כמו לשפוך על עצמך דלי קרח שבוע אחרי כולם). עכשיו זה קורא לקיד אינק, שמארח את אשר וטינאשה בקליפ "Body Language", לסינגל המוביל מאלבומו השלישי.

החודשים האחרונים בפופ המצעדים העולמי היו בסימן ישבנים וחשפניות, אבל אינק לוקח את זה קצת רחוק מדי ומאוחר מדי, פותח את הקליפ עם שלט של "פיפ שואו" ומביא ישר לפנים בחורות שמנענעות את הטוסיק. מיילי, ריהאנה, בריטני וביונסה היו שם לפני שנה, ניקי מינאז' לפני חודשיים וג'יי לו לפני חודש, אז יש לנו תחת, למה עוד אחד.

 

קייזה - No Enemiesz

האם קייזה הקנדית היא כל מה שאומרים עליה? התקווה החדשה של הדאנס הנשי הלבן? אולי כן. אחרי להיטים כמו "Hideaway" ו-"Giant In My Heart" היא מפציעה עם הסינגל השלישי "No Enemiesz" מתוך האלבום החדש "Sound of a Woman" שכבר יצא. הקליפ הוא פנטזיית דאנס: קייזה רוקדת עם הגוף המצויין שלה בלופט בברוקלין, עד שהבגדים שהיא לובשת מתחילים להפריע. היא מתחילה התפשט, וכל בגד שהיא מסירה מגופה הופך לרקדן שמצטרף אליה. חמוד ואף סקסי.