אין תמונה
מאפרות ושברונות לב. מיילי סיירוס בקליפ של סנופ ליון (דוג)

יש לא מעט דברים מוזרים שמיילי סיירוס עשתה בחיים שלה, ושיר הרגאיי-פופ “Ashtrays and Heartbreaks” ("מאפרות ושברונות לב") עם סנופ דוג (או בשמו החדש סנופ ליון), שיצא לפני כחודש וחצי, הוא אחד מהם.

אין לנו כלום נגד סנופ, האלבום שלו "Reincarnated" הוא די כיפי, השיר עצמו, בהפקת מייג'ור לייזר הלוהטים - לגמרי סביר, יש כאלו שהוא אפילו יעשה להם משהו, אבל מה לה ולו?.

התשובה מתבהרת כי כעת מגיע הקליפ, שבו מסתובב סנופ ברחובות מלאים בסיפורים על שברונות לב (עוני, עזובה, אנשים מחוקים), כשעשן יוצא מפיו באופן מתמיד (כשמו של השיר), בעוד מיילי סיירוס מפציעה על המסך בקטעים שבהם היא שרה, בכמה מונטאז'ים ודיזולבים בשחור-לבן.

מדובר, כידוע, בבחורה שנבחרת שוב ושוב כהכי לוהטת והכי סקסית בעולם, שתמונות עירום שלה (אמיתיות או מזויפות) מוכרות מגזינים בטירוף, ושהפרידה שלה מליאם האמרסוורת' היא איטם רותח. נחמד לראות שהיא לא שכחה לשיר, לעשות מוזיקה ואפילו לרדת לעם בקליפ שהוא הכי בגובה הסנופ.

החדש של מיילי סיירוס

ב-3 ביוני, יום שני הקרוב, צפויה מיילי סיירוס להוציא סינגל חדש בשם “We Can’t Stop”, שכולם מחכים לו, ולו בגלל שג'סטין ביבר אירח אותה אצלו באולפן בזמן שהקליטה את השיר. כזכור, היא אמרה: "אני יודעת שהתמונות שלנו יחד עפות לכל עבר. אבל תצטרכו לחכות ולראות. יש לי סינגל שמוכן כבר שנה ואני חייבת לשמור על שפתיי חתומות"

מה שכן, סיירוס שמחה לספר ש"We Can't Stop" עוסק במעריצים: "המעריצים שלי ממש  מאמינים בי כל הזמן", היא מסבירה. "אני מרגישה שהשיר הזה הוא באמת בשבילם ואיך שאני מרגישה כלפיהם - שאני לא יכולה לעצור ואני הולכת להיות מי שאני, והם צריכים להיות מי שהם., ושהם לא יכולים לעצור ושאיש לא יכל לעצור אותנו. זה ממש שיר שאמור לעורר השראה עבור המעריצים שלי. כי לא אכפת לנו, אנחנו יכולים לעשות מה שאנחנו רוצים".

 

זהירות: ריהאנה עומדת להתפוצץ עם דיויד גואטה

אין תמונה
עטיפת הסינגל "Right Now" של ריהאנה

יום אחד יידרשו מדענים בכירים למחקר מקיף של תופעת הסינגל. הכוונה היא לכך שאנחנו חיים בעידן פתוח, שבו כמעט כל השירים נגישים לרוב הקהל והתקשורת רוב הזמן, ועדיין התקשורת והקהל מתפקסים על שיר מסוים רק כשהוא יוצא רשמית כסינגל.

למשל, ריהאנה. האלבום האחרון שלה "Unapologetic" יצא כבר בנובמבר 2012, וכל העולם כבר שמע אותו (אגב, הוא הגיע השבוע למכירות של מליון עותקים בארצות הברית - האלבום השישי של ריהאנה שרושם הישג שכזה).

האלבום כלל בתוכו את שיתוף הפעולה עם דיויד גואטה בשיר "Right Now", שדלף עוד קודם, בתחילת נובמבר. בדצמבר מעריץ נלהב אפילו זייף קליפ של "Right Now", כשהוא משתמש לצורך הזיוף בצילומים של ריהאנה מפרסומת לארמאני. מישהו בארץ אפילו טרח למקסס את "Right Now" במש-אפ עם "בחוף של פורטוגל" של אייל גולן.

אבל אתמול נכנס העולם לסטרס, כי ריהאנה פרסמה את עטיפת הסינגל הרשמית של "Right Now", שעומד לצאת כסינגל רשמי, ולהבעיר את הקיץ הקרוב בכל הטריטוריות. ההתלהבות הרקיעה עד כדי כך שאתרי מוזיקה ורכילות ניתחו את התמונה שבחרה ריהאנה לעטיפה והסבירו כמה היא פשוטה מצד אחד אבל מה-זה סקסית מצד שני.

אין תמונה
ריהאנה בפרסומת לארמאני, ובזיוף לקליפ right now

ברגע שייצא הסינגל רשמית - תחנות רדיו מטוקיו ועד לוס אנג'לס יטחנו לו את הצורה, לא יהיה רמיקסר אחד שלא ייצור לו רמיקס ולא יהיה דיג'יי אחד מאיסלנד עד דרום אפריקה שיעז לא לנגן אותו במסיבה. כאילו שהשיר לא מוכר לכולם כבר חצי שנה אחורה, כאילו כולם שומעים אותו לראשונה.

זהירות 2: ריהאנה עולה באש

ולסיום, כל מי שאי פעם חלם לראות את ריהאנה עולה באש - הנה תמונה שלה מהופעה בפורטוגל השבוע, שכללה פעלול פירוטכני מרהיב במהלכו נראה היה ש"רירי" באמת דלוקה.

אז או שהיא לקחה ברצינות רבה מדי את השיר של אלישיה קיז "Girl On Fire", או שהיא נדלקה לגמרי על המש-אפ של "Right Now" עם "בחוף של פורטוגל".

אין תמונה
This Girl Is On Fire. ריהאנה בוערת בהופעה בפורטוגל