אין תמונה
עוד אחת שהצטרפה לדת החדשה של אוהד נהרין. גאגא

קנייה ווסט וליידי גאגא – I Poke Her Face
זה כנראה התחיל בתור משחק מילים משעשע שרץ אצלו באולפן, אבל קנייה ווסט שלא ידוע בעצלנותו, החליט לרוץ עם הבדיחה הלאה ולייצר גרסה אלטרנטיבית משלו ללהיט הגדול של ליידי גאגא "Poker Face". לצורך כל השתמש ווסט בגרסה אקוסטית של השיר, שהקליטה ליידי גאגא כמה ימים באולפני הלייבל "Cherry Tree Records" בלוס אנג'לס, שם עשתה כמה שירים שיצאו למכירה רק ב- iTunes. בנוסף צרף ווסט שניים מחבריו הטובים, הראפר הותיק קומון והתגלית שלו קיד קודי. כיאה לשיר שלא אמור לצאת באופן רשמי הרשו לעצמם קנייה וחבריו להפוך את להיטה של הגאגא לשיר נוטף זימה, שבאופן לא מפתיע די התחבב על הזמרת הכאילו פרובוקטיבית.

ריהאנה בשיר הנושא של "שליחות קטלנית4"; מיקה אקוסטי

אין תמונה
את בטוחה ש"טרמינייטור" זה לא על שם כריס?

ריהאנה – Terminator
פריס הילטון יכולה להתחיל לחשוש. נראה שמאז המכות שחטפה מכריס בראון הפכה ריאנה לכוכבת המועדפת על מדורי הרכילות ובאשמתה או שלא באשמתה יש תמיד מה שיבעיר את האווירה. הסנסציה האחרונה הם כמובן תמונות העירום ש"נלקחו" ממצלמת הנייד שלה וכבשו את הרשת השבוע. תזמון די מבריק בכל הנוגע לקידום השיר החדש שלה "Terminator", שיר הנושא מתוך מה שצפוי להיות אחד משוברי הקופות של הקיץ "שליחות קטלנית 4".

אין תמונה
שמת לב כמה אתה דומה למיקה שדה?

מיקה – Songs For Sorrow
אחרי ההצלחה ההיסטרית של אלבום הבכורה שלו "Life In Cartoon Motion", שנמכר בלמעלה מ-5 מיליון עותקים, עובד בימים אלה הזמר הלבנוני-בריטי מיקה על אלבום ההמשך. אלא שהאלבום שני לוקח לו קצת יותר זמן מהרגיל. עד אז הוא משתמש בטקטיקת משיכת הזמן הכי שכיחה בספר המוזיקאים הלא רשמי ומשחרר השבוע את "Songs For Sorrow", אי.פי חדש עם ארבע שירים אקוסטיים, איתו גם ייצא לסיבוב הופעות סולידי ברחבי אירופה, סיבוב שיקדם בין היתר גם את האתר החדש והמשודרג שלו. נכון לעכשיו זהו גם המקום הכמעט היחיד בו תוכלו לרכוש את אלבום הביניים הזה, שמהאזנה ראשונה (וחופשית באתר) נשמע חביב למדי, בעיקר לחובבי מחזות הזמר שביניכם.

שאקירה חוזרת, כמובן עם ווייקליף ז'אן

שאקירה ווייקליף ז'אן – The Border
ארבע שנים עברו מאז "Hips Don't Lie", להיט הענק שתפר ווייקליף ז'אן לשאקירה. להיט שהפך לאחד השירים הכי מושמעים ברדיו האמריקאי אי פעם ולנטחן היסטרי בכל העולם, זה שסידר לה חוזה של מאות מיליוני דולרים עם ענק ההופעות "Love Nation", אבל גם ציפיות עצומות מהאלבום הבא שלה. כצפוי, הבנאדם הראשון אתו נכנסה לאולפן היה ווייקליף ואת פרי עבודתם המשותפת כבר אפשר לשמוע בימים האחרונים ברשת וזה כנראה גם מה שיהיה הסינגל הראשון מהאלבום שצפוי לצאת בספטמבר.

באופן לא מפתיע גם הפעם ניסו השניים לייצר להיט קיץ בעזרת הפקת היפ הופ עדכנית מעוטרת אקורדיונים בשביל הדודות ועשו עבודה לא רעה בכלל, אבל בטח סולידית יותר מהלהיט ההוא. דווקא שיתופי הפעולה האחרים באלבום קצת יותר מסקרנים ובראשם אלה עם רד וואן (ליידי גאגא), פארל וויליאמס והאיש והאגדה שב חאלד, שלעד ייזכר אצלנו כמי שניפק את הלהיט המשעשע "Didi".