אין תמונה
יופי פנימי וחיצוני. ביונסה בהופעה באו"ם

ביונסה נואלס ידעה כבר הרבה הופעות יפות בחייה, אבל זו היתה ללא ספק אחת המרגשת שבהן. שמונה חודשים אחרי שילדה את בתה, בלו אייבי קרטר, חזרה ביונסה לבמה והופיעה על אחת הבמות המכובדות ביותר בעולם כולו - בימת אולם המליאה של עצרת האומות המאוחדות (האו"ם) בניו יורק.

ביונסה ביצעה את השיר "I Was Here", שנבחר להיות שיר-הנושא של המטרות המקודשות העומדות בבסיס האירוע הבינלאומי. הקליפ שיצא אתמול רשמית צולם מראש, מול קהל חי, כבר ב-10 באוגוסט, באולם המליאה של העצרת.

בכך לקחה ביונסה חלק ב"יום ההומניטארי העולמי" שצויין אתמול (יום ראשון) ברחבי העולם. מדובר באירוע מיוחד שמטרתו לעורר את בני האדם באשר הם להטביע את חותמם בעולם, באמצעות עזרה לאחרים ללא קשר למי שהם והיכן הם נמצאים.

התאריך שנבחר לאירוע הוא יום השנה להפצצה של מטה האו"ם בבגדד, עיראק, בשנת 2003, בו נהרגו 22 בני אדם. בכך כיבדו באו"ם את אלו שהקריבו את חייהם וביקשו מהאנושות להכיר באלו שעומדים בפני מצוקות וסכנות.

הראשונה לפרגן לביונסה היתה ליידי גאגא, שפרסמה פוסט מיוחד ובו בירכה את היוזמה ופרגנה בגדול לכוכבת המתחרה. כמה וכמה אמנים גדולים נוספים נרתמו אף הם למשימה ואזכרו את היום בדף הפייסבוק שלהם: ג'סטין ביבר, דיויד גואטה, LMFAO, ניקי מינאג' ושאקירה.

בימים אלה מחפשת ביונסה אולפן הוליוודי שיפיק סרט על חייה, אותו היא מתכוונת לביים בעצמה.

>> הצביעו למצעד השבועי - אתם קובעים את הלהיטים של ישראל