כנראה שמגמת הקליפים הצבעוניים והמטורפים בעליה, מכיוון שגם ריהאנה היקרה עומדת לשחרר קליפ באותו סגנון. אך ההבדל העיקרי בינה לבין האחרים הוא התחכום והטאץ' הקווירקי שתמיד יש בקליפים שלה. ריהאנה לא מאכזבת ונותנת למעריציה הצצה קטנה לוידיאו שהיא עובדת עליו בימים אלה, לשיר "S&M". כפי ניתן לראות, סאדו-מאזו לא יהיה כאן. טוב, אולי קצת.

בתפקיד סינדרלה: ניקי מינאז'

ניקי מינאז' בעלת הקימורים מוציאה קליפ טרי ביותר לשיר "Moment 4 life" שאותו היא מבצעת יחד עם הראפר דרייק. הוידאו כולל מסיבת תחפושות צ'יזית במיוחדת כשמינאז' עצמה משחקת (אם אפשר לקרוא לזה ככה) את סינדרלה המהססת בין צידה הטוב לרע.

רובין ילדה רעה

עוד קליפ חדש חוגג את שיתוף הפעולה המסקרן בין רובין לבין צמד המפיקים Savage Skulls & Douster. השיר "Bad Gal" מוצג בוידיאו וינטג'י וכייפי להחריד, ורובין הנהדרת ממוקססת בצורה נקייה וראויה לקול האדיר שלה. גם הבימוי נהדר, עדכני ומתאים בצורה מושלמת לשיר. סביר להניח שמדובר בלהיט המועדונים הבא, אם מדובר בתקליטנים מביני עניין. שימו לב גם לצרפתי ההזוי בסוף השיר. כדאי לכם.

טי.איי. מפנטז מהכלא

ולסיום קצת טסטוסטרון: הראפר המצויין טי.איי. מחזר אחר נשים בקליפ חדש לשיר "Lay Me Down", בו מתארח ריקו לאב. טי.איי., שנמצא כרגע בכלא על החזקת סמים, מציג בקליפ החדש שלו הרבה נשים אבל לא הרבה ביגוד.

כנראה שהבחור מאוד בודד בכלא, מכיוון שלא רק הקליפ סובב סביב בחורות אלא גם המילים, שעוסקות בעיקר ביחסי מין. אומנם זה דבר לא נדיר בראפ, אבל עדיין. לפני שנעצר, אמר טי.איי. כי הוא רוצה להעיף את הסמים מחייו, אז אולי סוף-סוף הוא יוכל להתרכז במוזיקה שלו. וכמה וכמה בנות.

>> והנה קאבר מפתיע לריהאנה, R.E.M, ומפייר וויקאנד ועוד דברים חדשים וטובים